بایگانی نوشته‌ها


تاثیر تردمیل بر قلب

تاثیر تردمیل بر قلب

تردمیل ها به یکی از محبوب ترین وپر کاربردی ترین ماشین های ورزشی که در بازارو در میان استفاده کننده گان تبدیل شده است. تردمیل ها وسایل ورزشی می باشند که علاوه بر انجام حرکات ورزشی هوازی و بدن سازی می تواند در ارتقاء وتضمین سلامتی و کاهش وزن و چربی سوزی بدن شما بسیار موثر و مفید باشد .یکی از مزایائی بسیار مهم استفاده  ازتردمیل تقویت قلب و گردش خون بهتردر بدن می باشد . وهمین فعالیت ورزشی می توانید از انواع واقسام بیماری های قلبی عروقی شما جلوگیری نماید .

مزایای استفاده از شیب تردمیل

ورزش منظم برای تضمین سلامتی برای هر فردی  ضروری می باشد . اگر به سلامت و تندرستی خود اهمیت می دهیم، روزانه 30 دقیقه فعالیت هوازی در حد متوسط لازم و ضروری می باشد . البته لازم به توضیح است که ورزش لزوماً به معنای خروج از خانه نیست  و شما واقعاً مجبور نیستید جهت گیاده روی و یا دویدن به پارک ویا باشگاه مراجعه  تا تناسب اندام داشته باشیم. شما می‌توانید ورزش های هوازی  را به درستی در خانه و با کمک تجهیزات بدنسازی انجام دهید.

تردمیل چی بخرم

تردمیل چی بخرم

تردمیل وسایل کمک ورزشی و شبیه سازی شده ورزش پیاده روی و دویدن می باشد که افراد علاقمند می تواند در فضاهای دلخواه می توانند به راحتی استفاده نمایند اما افراد برای تهیه وخرید تردمیل باید در خصوص این وسیله ورزشی اطلاعات اولیه داشته باشد . و در غیر این صورت باید از کارشناسان تربیت بدنی و یا کارشناسان فروش مشاوره دریافت نمایند تا تردمیل مرتبط با نیاز خود را تهیه نمائید . حال سوال اینجا است که : تردمیل چی بخرم؟

تردمیل چگونه کار میکند

تردمیل چگونه کار میکند

تردمیل (Treadmill) با تردمیل های مکانیکی ( بدون استفاده از برق ) و برقی در بازار کالاهای ورزشی شهرت دارد. شما با این وسیله می توانید با کمترین فضای ممکن امکان پیاده روی و دویدن داشته باشید. اکثر مدل های تردمیل دارای موتور می باشد که غلطک هایی که در دو طرف صفحه قرار دارد را به حرکت در می آورد. برخی مدل های ساده تری نیز وجود دارد که موتور نداشته و تنها با نیرو و حرکت دونده بر روی غلطک ها، حرکت می کند.

تردمیل برای زانو

تردمیل برای زانو

یکی از عوامل اصلی و مهم  بروز آرتروز زانو داشتن اضافه وزن و چاقی می باشد که لاغری و کاهش وزن می تواند برای از بین بردن درد های ناشی از آرتروز زانوها  بسیار موثر باشد. اکثر پزشکان معمولا برای افرادی که از درد شدید زانو رنج می برند و یا در هنگام پیاده روی محدویت تعادلی دارند استفاده از تردمیل را برای انجام پیاده روی توصیه و سفارش می کنند

فروشگاه تردمیل

فروشگاه تردمیل

شما اگر علاقمند به انجام ورزش های هوازی مانند پیاده روی و دویدن می باشید ولی به دلیل پاره از مشکلات دنیای امروزی و زندگی ماشینی این امر برای شما میسر نمی شود می توانید با یک انتخاب بسیار ساده و راحت و هوشمندانه این مشکل را از سر راه خود و دیگران بردارید واز مزایای بی شمار این ورزش پایه و مادر بهره مند شوید . شاید این سوال برای شما ایجاد شود که مگر این امکان وجود دارد .

تردمیل برای چی خوبه؟

تردمیل وسیله ورزشی شبیه سازی شده از ورزش پیاده روی و دویدن می باشد که می تواند این ورزش مادر و هوازی را تحت هر شرایطی به راحتی انجام و از مزایای آن بهرمند شوید و اما چرا تردمیل خوب است لازم است به نکات زیر توجه شود

با تردمیل چقدر لاغر می شویم؟

امروزه با توجه مشکلات موجود به دلیل عدم تحرک و نبود  رژیم غذایی مناسب پدیده چاقی روز به روز افزایش یافته و سلامت افراد را با خطر مواجه نموده است . و همین امر باعث افزایش روز افزون  سکته های قلبی و مغزی شده است . با توجه بروز مشکل چاقی افراد برای حل این موضوع به دنبال یافتن راه حل مناسب هستند و هر کسی راه کاری را برای خود در نظر می گیرد . استفاده از دارو ها ، دم نوش ها ، و سایر موارد از رایج ترین شیوه های رایج امروزی می باشد

مقالات ورزشی و سلامت ایران گام
دسته‌بندی
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...