بایگانی نوشته‌ها


طرز صحیح استفاده از دوچرخه ثابت

طرز صحیح استفاده از دوچرخه ثابت

باید به این نکته بسیار مهم توجه داشته باشید که استفاده اشتباه از هر وسیله ی ورزشی باعث نا کارآمدی آن وسیله خواهد شد . برای مثال با استفاده نادرست از دوچرخه ثابت باعث عدم دریافت نتیجه مطلوب و ایجاد حس ورزش زدگی و موجب آسیب رسانی به بدن خود خواهید شد در نتیجه آموزش و یاد گیری طرز صحیح استفاده از دوچرخه ثابت بسیار حائز اهمیت و لازم و ضروری است لذا استفاده صحیح از دوچرخه ثابت علاوه بر افزایش استقامت بدن و خیلی از مزایای بسیار مفرح ، شادی آور و خارق العاده می باشد . شما می توانید با مراجعه به سایت فروشگاه تجهیزات ورزشی ایران گام  تمامی دوچرخه های روز دنیا با برندهای بسیار معتبر و با  کاربردهای مختلف بازدید و دوچرخه ثابت مورد نظر خود را انتخاب و با گارانتی معتبر و خدمات پس از فروش قوی خریداری  نمائید .

عضلات درگیر در دوچرخه ثابت

عضلات درگیر در دوچرخه ثابت

اولین و مهمترین عضوی که در زمان استفاده از دوچرخه های ثابت بیشترین فعالیت را دارد عضلات و ماهیچه های قلب شما می باشد که نسبت به مقدار و شدت ورزش شما تعداد ضربان و فعالیت آن افزایش می یابد . دوچرخه ثابت همچنین فواید زیادی برای سلامتی دارد و استقامت بدن شما رابیش از اندازه افزایش می دهد و یک وسیله ورزشی ایده آل برای کاهش وزن و چربی سوزی است.  در زمان استفاده از دوچرخه ثابت عضلات کمر ، شکم ، ران ، ساق پا ، باسن ،عضلات چهار سر زانو در گیر می شوند و همین امر می تواند در افزایش توانائی و قدرت و تناسب اندام قسمت نیم تنه پایین بدن بسیار مفید و تاثیر گذار باشد  شما می توانید با خرید یکی از انواع دوچرخه های ثابت مانند دوچرخه های ثابت ایستاده و یا دوچرخه های ثابت نشسته با کاربردهای باشگاهی و یا خانگی  با قیمت های مناسب و از برند های معبر و جهانی به راحتی به اهداف خود دست پیدا کنید و زندگی شاد و پر طراوتی را داشته باشید .

لاغری ران با تردمیل

لاغری ران با تردمیل

اگر به دنبال کاهش چربی ران های خود هستید، تردمیل بهترین گزینه است. دلیل آن این است که دویدن روی تردمیل به شما کمک می کند کالری بیشتری بسوزانید که نیاز اصلی برای کاهش چربی است. البته رژیم غذایی شما نیز نقش بسیار مهمی در کاهش چربی دارد. بنابراین، تغذیه سالم و به موقع نیز بر روند از دست دادن چربی از باسن و ران شما تأثیر می گذارد. شما می توانید با مراجعه به سایت تجهیزات ورزشی ایران گام انواع و اقسام تردمیل با برندهای بسیار معتبر روز دنیا را به همراه گارانتی معتبر ، خدمات پس از فروش قوی را بازدید و خریداری نمائید  . شما می توانید با خرید این دستگاه بی نظیر ورزشی لاغری ران با تردمیل را تجربه و از مزایای بیشمار آن بهرمند شوید .

تردمیل بهتر است یا دوچرخه ثابت

تردمیل بهتر است یا دوچرخه ثابت

امروزه انجام ورزش های هوازی یکی از اصول اصلی و اولیه ورزشهای تخصصی و عمومی محسوب می گردد و در زمانی که صحبت از وسایل ورزشی به میان می آید تردمیل و دوچرخه ثابت ورزشی از محبوب ترین و رایچ ترین این وسایل ورزشی محسوب می گردد .

مقالات ورزشی و سلامت ایران گام
دسته‌بندی
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...