درمان و پیشگیری از انواع سرطان با ورزش


در آخرین پژوهش ها و تحقیقات پزشکی که در دنیا صورت گرفته است که نتایج این بررسیهای جدید نشانگر آن است که اگر فرد بیمار دو ساعت و نیم فعالیت بدنی در هفته داشته باشد منجر به تقویت اثر بخشی داروهایی که برای کنترل و درمان سرطان تجویز گردیده است می شود . 

یافته‌ها این تحقیقات بیانگر آن است، بیماران سرطانی که قبل از جراحی ورزش می‌کردند، بقای عمر خود را ۵ سال افزایش می‌دادند. دانشمندان و پزشکان مرتبط و متخصص همچنین دریافتند ورزش اثربخشی داروهای سرطان را تا ۱۷۵ درصد افزایش می‌دهد.

محققان امیدوارند که نتایج این پژوهش به درمان بهتر سرطان پانکراس منجر شود؛ آنها پس از اثبات نظریه خود بر روی موش‌ها، داده‌های حاصل از آزمایش انسانی روی ۷۵ بیمار مبتلا به سرطان پانکراس را تجزیه و تحلیل کردند و مشخص شد ورزش در این دسته از بیماران تاثیر بسزایی نسبت به سایر نوع این بیماری می باشد .

دانشمندان و محققان مدت‌هاست که فواید ورزش را از نظر کاهش خطر ابتلا به سرطان را افراد جامعه اعلام و گوشزد کرده‌اند، اما این مطالعات و تحقیقات  نشان می‌دهد که می‌تواند به افرادی که از این بیماری رنج می‌برند ورزش می تواند  کمک بسیار زیادی کند.

دانشمندان دریافته‌اند که افراد و موش های مبتلا به سرطان لوزالمعده که تحت یک رژیم ورزشی قرار می گیرند، بهتر می توانند با این بیماری مبارزه کنند. محققان دانشکده پزشکی NYU Grossman در نیویورک دریافتند انجام فعالیت بدنی به مدت ۳۰ دقیقه و پنج بار در هفته، سرعت تشکیل سرطان را تا ۵۰ درصد کاهش می‌دهد.

توصیه‌های سرویس سلامت همگانی انگلیس بیان می‌کند که بزرگسالان باید حداقل ۱۵۰ دقیقه فعالیت با شدت متوسط در هفته یا ۷۵ دقیقه فعالیت با شدت شدید در هفته انجام دهند. آنها همچنین باید حداقل دو روز در هفته تمرینات تقویت عضلات را انجام دهند.

انجام ورزش های هوازی با تجهیزات ورزشی مانند تردمیل ، دوچرخه ثابت ، الپتیکال ، استپر ، تجهیزات بدن سازی و سایر موارد می تواند در تسریع بیماری افراد و پیشگیری آن بسیار مفید و ارزنده می باشند .

راهنمای خرید تجهیزات ورزشی از فروشگاه بزرگ تجهیزات ورزشی ایران گام :   

برای خرید  تجهیزات ورزشی مناسب باید نکاتی را مد نظر داشته باشید تا بتوانید انتخاب مناسب و ایده الی داشته باشید . سیستم ها و تنظیمات موجود در این دستگاهها از تنوع زیادی برخوردار است که هر کدام نیز از ویژگی های خاصی برخوردار هستند  . برای خرید هر یک از تجهیزات ورزشی با کیفیت که از تمامی امکانات برخوردار باشد می توانید به  فروشگاه بزرگ تجهیزات ورزشی ایران گام مراجعه نمائید . این فروشگاه علاوه بر ارائه و مشاهده انواع این دستگاه ها را به صورت آنلاین، کاربران را از جزئیات هر دستگاهی  مطلع می سازد . شما می توانید پیش از اقدام به خرید  تجهیزات ورزشی با کارشناسان متخصص ما در فروشگاه بزرگ تجهیزات ورزشی ایران گام  تماس، و مشاوره و اطلاعات  لازم را در خصوص برند، نوع و قیمت دستگاه ها را کسب و در صورت نیاز اقدام به سفارش محصول مورد نظر خود نمائید.

پیشنهاد می شود برای خرید و آشنایی بیشتر با انواع  تجهیزات ورزشی  به صفحه اصلی سایت ما به آدرس https://iran-gam.com  مراجعه فرمائید . با تشکر