تردمیل مناسب برای آپارتمان

برخلاف خانه‌های مستقل ، ویلائی ، باشگاهها ، امکان ورزشی یا سالن‌های ورزشی تجاری، آپارتمان‌ها دارای مشکلات منحصر به فرد و خاص شرایط مربوط به خود می باشند که باید هنگام انتخاب وخرید تجهیزات ورزشی علی الخصوص وسایل ورزشی هوازی و بدنسازی خانگی باید بر این مشکلات غلبه کنند. فضای محدود به این معنی است  که باید با توجه به فضای کم و تراکم طبقات محیط آپارتمانی از تجهیزات ورزشی با حجم کم یا حتی چند منظوره استفاده نمائید ..

برای مشاهده و خرید تردمیل های مناسب اینجا کلیک کنید .

دیوارها یا کف های نازک ساختار آپارتمانی به این معنی است که اغلب همسایگان شما می توانند به راحتی  صداهای مربوط به فعالیت های ورزشی شما میشنوند و همین امر باعث ناراحتی و اعلام نارضایتی و اعتراض آنان خواهد شد بنابراین یافتن یک مدل آرام و سبک وزن بسیار مهم است. برای افراد اجاره نشین ، علامت‌گذاری کف یا ایجاد خسارت،  یکی از نگرانی‌های اصلی آنها می باشد  که باید از آن اجتناب کنند.  بهترین و با کیفیت ترین نوع تردمیل برای محیط های آپارتمانی تردمیل های هستند که دارای ویژگی های مانند  کم حجم ، بی صدا، تاشو، بدون لغزش و چند کاره آنها می باشد.


آیا قصد پیاده روی یا دویدن در حین کار را دارید؟ اگر چنین است، یک مدل زیر میز ممکن است به دلیل طراحی کوچک و سبک وزن، بهترین نوع تردمیل برای شما باشد. برای کسانی که به دنبال تمرکز روی کار خود هستند، یک تردمیل جمع و جور تاشو بهترین کار را خواهد داشت.

بیشتر بخوانید: لاغری با تردمیل

اندازه تردمیل مناسب برای آپارتمان 

قبل از خرید یک تردمیل جدید، بسیار مهم است که بدانید در چه فضایی می توانید کار کنید. تصمیم بگیرید که می خواهید تردمیل خود را کجا قرار دهید و آن فضا را بر اساس آن اندازه بگیرید. آیا نیاز به جابجایی مبلمان دارید؟
آیا فضایی برای راه رفتن در دو طرف و پشت تردمیل دارید؟ آیا این نقطه مورد نظر شما نزدیک یک پریزبرق است؟ وقتی اندازه های خود را دانستید، تردمیلی را پیدا کنید که کوچکتر از آن باشد. ابعاد محصول را در دفترچه راهنما آن محصول  بررسی کنید تا از اندازه مناسب آن مطمئن شوید.

  • نوع موتور : AC یا DC
  • ساختار اجزای اصلی
  • قدرت موتور : بر حسب اسب بخار


درتمامی تردمیل ها بجزء تردمیل های مکانیکی از موتور های مرتبط با ظرفیت و نوع کاربرد آن استفاده شده است که این موتورها به دو دسته کلی تقسیم می شوند 

قدرت این موتور ها از 1.25 به بالا اسب بخار می باشند که بهترین نوع موتور تردمیل برای مصارف آپارتمانی قدرت موتور 1.25 الی 2 می باشد که با توجه این ویژگی از صدای بسیار کمی برخوردار می باشند در تردمیل های باشگاهی به جهت تعداد افراد و مقدار زمان استفاده از تردمیل از موتورهای با قدرت اسب بخار بیشتری استفاده می شود.

تنظیم شیب تردمیل های مناسب برای آپارتمان

انواع شیب های موجود برای راه رفتن یا آهسته دویدن می توانند بدن شما را به چالش بکشند و در عین حال یک شبیه سازی طبیعی دویدن در تپه ارائه می دهند. وجود این  تنوع تضمین می کند که هرگز از ورزش روی تردمیل خسته نمی شوید. و در دو نوع شیب برقی و دستی تولید میشوند .

بیشتر بخوانید : راهنمای خرید تردمیل

دوام تردمیل مناسب آپارتمان

لازم است شما در زمان خرید تردمیل به نوع طراحی و جنس بدنه و جنس تسمه و قطعات به کار رفته بسیار توجه و دقت شود . موارد فوق در استحکام و دوام تردمیل بسیار نقش دارد با توجه به مقدارهزینه کرد شما برای خرید یک تردمیل انتظار تردمیل با کیفیت و با دوام یک امرطبیعی و حق شما است . از آنجایی که با سرعت بالا در حال حرکت هستید، داشتن یک تردمیل با تثبیت کننده های مناسب می تواند از هر گونه تصادف یا جراحت جلوگیری کند


اندازه عرشه و بالشتک تردمیل مناسب منزل

اگرتسمه تردمیل به اندازه کافی بلند و پهن باشد شما می توانید به بدون توجه به سرعتی که دارید به راحتی برروی آن حرکت نمائید بهتر است یک تردمیل با بالشتک ( ضربه گیر) پیشرفته زیر تسمه می تواند مفاصل شما را در برابر ضربه های شدید محافظت کند و از آسیب دیده گی زانو و سایر قسمت ها  در آینده جلوگیری کند.

بیشتر بخوانید : فواید تردمیل

تحمل وزن تردمیل مناسب اپارتمان

هر تردمیلی دارای یک ویژگی به نام حداکثرتحمل وزن می باشد که نشان دهنده آن است تردمیل مد نظر گرفته شده شما توانائی تا چه مقدار تحمل وزن را دارد . که در زمان استفاده وزن کاربر نباید از تحمل وزن تردمیل بیشتر باشد . در زمان خرید تردمیل باید نکته توجه شود تحمل وزن تردمیل 10 کیلو بیشتر از وزن شما باشد . حداکثر تحمل وزن 180 کیلو گرم که مربوط به نوع باشگاهی آن می باشد ..

مشاهده تردمیل های باشگاهی

قابلیت حمل، تاشو بودن تردمیل مناسب آپارتمان

چه در آپارتمانی در طبقه همکف زندگی کنید یا در طبقه بالا، به تردمیلی نیاز دارید که به اندازه کافی سبک باشد تا توسط یک تا دو نفر جابه جا شود. یک مدل سبک وزن با چرخ های زیرآن برای  حمل و نقل می تواند به شما در انتقال آن به آپارتمان یا انبار کمک بسیار کند. تردمیل های تاشوئی این امکان را به شما می دهد که بعد از استفاده آن را جمع کرده و در زیر تخت، کنار دیوارها یا در کمد قرار گیرد این موضوع برای صرفه جویی در فضا منزل بسیار مناسب هستند

تکنولوژی و فناوری تردمیل های مناسب منزل

تردمیل های مدرن امروزی اکثرا دارای امکانات قابلیت ها و ویژگی های  هستند که شما خیلی کمک می کنند مانند نمایشگرهای هستند که تمام پارامترهای لازم مانند سرعت ، زمان ، مقدار مصرف کالری ، تعداد ضربان قلب ، مسافت طی شده را به شما می دهد شما باید تردمیل خریداری نمائید که دارای فناوری پیشرفته ای باشد . سنسورهای ضربان قلب میتواند تعداد ضربان قلب در زمان ورزش و استفاده از تردمیل را به شما نشان دهد که در مدیریت ورزش به شما خیلی کمک می کند .  

مشاهده تردمیل های چند کاره

یک تردمیل مناسب برای آپارتمان ها می تواند از بیدار کردن خانواده یا ایجاد مزاحمت برای همسایگان جلوگیری می کند. پیدا کردن ویژگی های ثانویه مناسب برای شما می تواند به شما در این  خصوص بسیار کمک نماید  کمک کند .

طراحی زیبا تردمیل های مناسب آپارتمان

شما می توانید در زمان خرید تردمیلی انتخاب نمائید که از طراحی مدرن و زیبا استفاده شده باشد که این موضوع بسیار برای افراد اهمیت دارد داشتن یک تردمیل زیبا و با طراحی مدرن به فضای منزل شما جلوه ای خاص می بخشد .


قیمت و گارانتی تردمیل های مناسب منزل و آپارتمان

هنگامی که به دنبال خرید تردمیل هستید، توصیه می شود که مقداربودجه خود را  تعیین کنید و به دنبال تردمیل های باشید که در آن محدوده قیمت باشند  اگر چنانچه به دنبال مدل گران‌تری توجه شما را جلب کرد، سعی کنید آن را در تردمیل های دست دوم بیابید تا به شما کمک کند بهترین ارزش را برای پول داشته باشید.


تردمیل ها اغلب دارای گارانتی ، خدمات پس از فروش ، حمل و ارسال رایگان ، نصب رایگان ، جایزه خرید می باشند شما باید تردمیل خریداری نمائید که دارای گارانتی معتبر و قوی و خدمات پس از فروش گسترده داشته باشد یک گارانتی معتبرطولانی مدت پیدا کنید و مطمئن شوید که کامل است. این امتیاز به شما این اطمینان خاطر را می دهد که در صورت خرابی تردمیل نگران تعمیر آن نباشید  .

منبع : garagegympro