وسایل ورزشی تایتان فیتنس


تایتان فیتنس

تایتان فیتنس (titan fitness) کمپانی ارائه تجهیزات ورزشی در ایران با خدمات پس از فروش و  تولیدات منحصر بفرد توانسته جایگاه ویژه در بازار برای خود بسازد . این شرکت در شهر سیدنی کشور استرالیا بوده فعالیت این شرکت در تولید تجهیزات ورزشی و در صدر تجهیزات ورزشی میتوان به تردمیل و تردمیل خانگی اشاره کرد.

نمایندگی اصلی این برند در کشور ایران شرکت ایراتانکو بوده و تمامی خدمات این شرکت اعم از خدمات پس از فروش و ارائه گارانتی و پخش را به عهده گرفته است . تجهیزات این شرکت در سال 82 در ایران پخش و به دست مشتریان این شرکت قرار گرفت .

تردمیل تایتان فیتنس (titan fitness)

کمپانی تایتان فیتنس (titan fitness) که از معتبر ترین شرکت های بین المللی است که در زمینه ساخت تردمیل های خانگی و باشگاهی فعالیت می کند . تردمیل های این شرکت دارای ویژه های خاص و قابلیت های فراوانی می باشد . که می توان در ورزشهای هوازی و بدن سازی از آنها استفاده نمود . این تردمیل ها در کمک درمانی و توان بخشی بسیار تاثیر گذار است . این کمپانی تردمیل های خود را به فناوری روز دنیا مجهز نموده تا نیازهای مصرف کننده را تامین کند .  کمپانی تایتان فیتنس (titan fitness) به  قیمت ، سرعت ، استقامت دستگاه ، وزن ، حجم ، تحمل وزن ، قطعات و تجهیزات ، موتور ، تسمه ، و سایر موارد توجه و دقت بسیار نموده تا محصولی مقاوم و با کیفیت به بازار روانه نماید . این کمپانی جهت رفع نگرانی مصرف کننده گان گارانتی و سایر خدمات برای محصولات خود در نظر گرفته است . 

قیمت :

یکی از شاخصه های بسیار مهمی که برای مشتریان اهمیت دارد  قیمت محصول مد نظر گرفته شده است . که با شرایط اقتصادی فرد بستگی دارد . اما توجه به این موضوع حائز است که هر خریدی بر اساس نیاز و اهمیت و خروجی آن در سبد خرید قرار میگیرد . پس تمام خرید های شما هدر رفت پول شما به حساب نمی آید و برعکس باعث افزایش پس انداز شما خواهد شد . تردمیل های  تایتان فیتنس از این قاعده کلی مستثنی نبوده  و شما را در برابر انواع و اقسام بیماری ها جسمی و روحی مصون و موجب افزایش سلامتی و از هزینه های درمان جلوگیری می نماید و باعث افزایش پس انداز شما خواهد شد . پس قیمت  فعلی تردمیل های تایتان فیتنس با توجه خروجی آن که پس انداز های طولانی مدت می باشد اصلا قابل قیاس نیست .

خرید :

امروزه خرید خوب و ایده آل نوعی هنر تلقی می گردد . و هر خریدی باید انتظارات حال و آینده  شخص خریدار را برطرف و بر آورده سازد . یکی از موارد لازم و ضروری  امروزی خانواده ها خرید یک یا دو وسیله ورزشی می باشد . که با این خرید ها کیفیت و سبک زندگی خود و خانواده را تا حد زیادی ارتقاء می نمائید . یکی از این خرید های هدفمند شما می تواند یکی از محصولات تردمیل تایتان فیتنس باشد . تردمیل های تایتان فیتنس  در انواع مختلف و با قابلیت های متفاوت و با قیمت های مناسب در بازار موجود می باشد . شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و انتخاب تردمیل مورد نظر به سایت فروشگاه تجهیزات ورزشی ایران گام مراجعه نمائید . و از مقالات موجود در این سایت بهره مند شوید .


موردی برای نمایش وجود ندارد.