وسایل ورزشی تایتان فیتنس


تایتان فیتنس

تایتان فیتنس (titan fitness) کمپانی ارائه تجهیزات ورزشی در ایران با خدمات پس از فروش و  تولیدات منحصر بفرد توانسته جایگاه ویژه در بازار برای خود بسازد . این شرکت در شهر سیدنی کشور استرالیا بوده فعالیت این شرکت در تولید تجهیزات ورزشی و در صدر تجهیزات ورزشی میتوان به تردمیل و تردمیل خانگی اشاره کرد.

نمایندگی اصلی این برند در کشور ایران شرکت ایراتانکو بوده و تمامی خدمات این شرکت اعم از خدمات پس از فروش و ارائه گارانتی و پخش را به عهده گرفته است . تجهیزات این شرکت در سال 82 در ایران پخش و به دست مشتریان این شرکت قرار گرفت . این کمپانی  جهت به روز بودن محصولات و کیفیت وسایل ورزشی کادر شاغل خود را به آموزش های روز دنیا توان می سازد .

تردمیل تایتان فیتنس (titan fitness)

کمپانی تایتان فیتنس (titan fitness) که از معتبر ترین شرکت های بین المللی است که در زمینه ساخت تردمیل های خانگی و باشگاهی فعالیت می کند . تردمیل های این شرکت دارای ویژه های خاص و قابلیت های فراوانی می باشد . که می توان در ورزشهای هوازی و بدن سازی از آنها استفاده نمود . این تردمیل ها در کمک درمانی و توان بخشی بسیار تاثیر گذار است . این کمپانی تردمیل های خود را به فناوری روز دنیا مجهز نموده تا نیازهای مصرف کننده را تامین کند .  کمپانی تایتان فیتنس (titan fitness) به  قیمت ، سرعت ، استقامت دستگاه ، وزن ، حجم ، تحمل وزن ، قطعات و تجهیزات ، موتور ، تسمه ، و سایر موارد توجه و دقت بسیار نموده تا محصولی مقاوم و با کیفیت به بازار روانه نماید . این کمپانی جهت رفع نگرانی مصرف کننده گان گارانتی و سایر خدمات برای محصولات خود در نظر گرفته است . 

از دیگر مزایای این وسایل ورزشی دارا بودن  دفتر چه راهنما ، گارانتی ، حمل و نصب رایگان می باشد .  شما می توانید ضمن بازدید از سایر محصولات و جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره به سایت فروشگاه بزرگ تجهیزات ورزشی ایران گام مراجعه و از  مقالات ورزشی آن نیز بهره مند گردید . موردی برای نمایش وجود ندارد.