دوچرخه های ثابت تایوانی

دوچرخه ثابت تایوانی

در حال حاضر تایوان یکی از کشورهای پیشرو و از پیشگامان فعال در عرصه طراحی ، ساخت و تولید تجهیزات ورزشی خانگی و باشگاهی در دنیا شناخته شده است . محصولات ورزشی این کشور از لحاظ قیمت ، استحکام ، امکانات ، قابلیت های متنوع و دارا بودن آپشن های بسیار خاص با برندهای اروپایی رقابت و در خیلی از موارد نیز بسیار ممتاز  می باشند . از جمله تجهیزات ورزشی شاخص تولید شده توسط شرکت های این کشور می توان به دوچرخه های ثابت تایوانی اشاره کرد که دارای دسته بندی های مختلفی بر اساس قابلیت تحمل وزن و نوع آنها از لحاظ نشسته ، اسپینینگ و ... می باشند. دوچرخه های ثابت تایوانی به دلیل داشتن امنیت ، کیفیت بالا و قیمت بسیار مناسب مورد استقبال و اقبال خیلی زیادی از طرف علاقمندان گردیده و یکی از محصولات ویژه و پر فروش حال حاضر دنیا محسوب می گردد . از جمله این شرکت های تولید کننده دوچرخه های ثابت تایوانی می توان به کمپانی های سایتک ، پروتئوس ، وی مکس و جی کی اکسر و ... اشاره کرد.

انواع دوچرخه های ثابت تایوانی :

بطور کلی می توان دوچرخه های ثابت تایوانی را به لحاظ کاربردی به دو دسته کلی باشگاهی و خانگی تقسیم کرد البته لازم به ذکر است وجود دوچرخه های ثابت آبی و توانبخشی از این امر مستثنی نبوده و این نوع دوچرخه های ثابت کاربردهای پزشکی و توانبخشی برای افراد مسن و کسانی که بنا به دلایل آسیب دیده گی توان بدنی خود را از دست داده و یا کاهش یافته است کاربرد و استفاده می شود .

1- دوچرخه های ثابت باشگاهی تایوانی  :

نوع باشگاهی دوچرخه های ثابت تایوانی اکثرا در باشگاههای ورزشی ، باشگاههای بدن سازی ، مراکز ورزشی ، هوم جیم ها و ... استفاده می شود و با توجه به اینکه تعداد افراد و مقدار زمان استفاده از این نوع دوچرخه نسبت به نوع خانگی به مراتب بیشتر است لذا باید این نوع از استحکام مناسب ، تحمل وزن حد اکثری ،  دوام بالا ، امنیت ، ابعاد و حجم قابل قبول ، طراحی حرفه ، جنس بدنه و قطعات بسیار با کیفیت ، وزن بسیار مناسب و سایر موارد را دارا باشد که با بررسی دوچرخه های ثابت تایوانی موارد فوق با حساسیت بالا رعایت و از استاندارد بسیار مناسب صنعتی برخوردار می باشند البته لازم به توضیح است که استفاده از دوچرخه های باشگاهی برای استفاده در منازل نیز برای شما امکان پذیر و فاقد هر گونه اشکال می باشد .   

دوچرخه ثابت باشگاهی تایگر اسپرت مدل TS-R007

2- دوچرخه های ثابت خانگی تایوانی :

نوع خانگی دوچرخه های ثابت تایوانی بیشتر برای مصارف خانگی ، هوم جیم ها و ... استفاده می شود این نوع دوچرخه های دارای وزن و حجم کمتری نسبت به نوع باشگاهی می باشد و تحمل وزن آن نیز بر اساس تحمل وزن افراد استفاده کننده در نظر گرفته شده است این نوع دوچرخه های ثابت از طراحی و ظاهری بسیار زیبا و شکیل برخوردارند که می تواند به فضای مورد استفاده شما جلوه خاص می بخشد .

همانطوری که در بالا اشاره گردیده است تمامی دوچرخه های ثابت تایوانی دارای استحکام ، امنیت ، دوام ، استاندارد صنعتی با توجه به نوع کاربردی آن برخوردار هستند و شما می توانید بر اساس اهداف و مقدار هزینه در نظر گرفته شده با اطمینان خاطر از آنها استفاده کنید . 

علاوه بر دو نوع کاربرد فوق دوچرخه های ثابتی دیگری نیز وجود دارد که دارای کاربرد پزشکی می باشند که می تواند به  دوچرخه های توابخشی و دوچرخه های آبی اشاره کرد . این نوع دوچرخه ها بیشتر برای افراد استفاده می شوند که به دلیل کهولت سن ، سکته های قلبی و عروقی ، حادثه و ... در قسمت های ستون فقرات ، مفاصل ، عضلات ، تاندوم ها ، عصب ها دچار مشکل و یا به نوعی توان قدرتی و جسمی خود را از دست داده و بر اساس دستور و زیر نظر پزشک و یا فیژیوتراپ با یک برنامه مشخص و مدون اقدام به استفاده از آنها می نمایند که استفاده از این دو نوع دوچرخه شاهد بازگشت قدرت از دست رفته و تقویت آنها خواهد شد .

افرادی که دچار چاقی مفرط می باشند در صورت استفاده از دوچرخه های ثابت غیر آبی احتمال آسیب دیده گی انها بسیار بالا خواهد بود اما در صورتی که از این نوع دوچرخه های آبی استفاده نمایند وزن آنها به یک سوم کاهش می یابد و می توانند به راحتی ورزش نمایند استفاده از این وسیله آبی مصرف کالری بسیار زیادی نسبت به نوع غیر آبی دارا می باشد به دلیل ماهیت خاص آب و استفاده از آن سبب می شود که تمامی تمرینات بدون فشار بر مفاصل و با بازدهی بسیار بالا و همراه با ماساژ ملایم آب باشد با توجه به خاصیت و جایگاه آب درمانی خیلی از بیماری ها و با در نظر گرفتن افزایش سن و درگیری درصد بالایی از افراد جامعه به مشکلات مفصلی از قبیل زانو درد و کمر درد و چاقی و ... استفاده  از این وسیله ورزشی بسیار مفید و تاثیرات شگفت انگیزی برای افراد استفاده کننده به دنبال خواهد داشت 

 دوچرخه اسپینینگ لیدر اسپرت مدل 9016

انواع دوچرخه ای ثابت تایوانی از لحاظ عملکردی :

دوچرخه های ثابت تایوانی از لحاظ عملکرد و بر اساس سیاست و اهداف شرکت سازنده و نوع استفاده از آن به دیسکی ، مگنتی ، الکترو مگنتی ، ژنراتوری تقسیم بندی می شوند .

انواع دوچرخه ای ثابت تایوانی از لحاظ دسته بندی :

تمامی دوچرخه های ثابت موجود در بازار را می تواند به دوچرخه های ثابت نشسته ، دوچرخه های ثابت مبله پشتی دار ، دوچرخه اسپنینگ ، دوچرخه های ثابت توانبخشی ( پزشکی ) و دوچرخه های ثابت آبی تقسیم بندی کرد . 


یکی از بهترین و موثر ترین روشها برای کنترل وزن و جلوگیری از افزایش وزن و چاقی ، انجام  برنامه های اصولی و علمی روزانه ورزش های هوازی می باشد  که نقش بسیار مهمی در کاهش و متعادل سازی وزن برای شما بدنبال خواهد داشت ؛ انجام متداول و مداوم فعالیت های ورزشی همانند رکاب زدن بر روی دوچرخه های ثابت ساخت کشور تایوان یکی از تمریناتی هستند که باعث مدیریت وزن شده و علاوه بر این سیستم ایمنی و سایر سیستم های بدن را تقویت می نماید. تمرینات پی در پی بر روی انواع دوچرخه های ثابت تایوانی از آن جهت که می توان حین رکاب زدن بر روی دوچرخه های ثابت ساخت تایوان ، شدت تمرین را متغیر نمود و به طور چشمگیری موجب کاهش وزن و لاغری سریع شما خواهد شد. حتی کسانی که دارای اندامی مناسب هستند می توانند با افزایش شدت تمرین بر روی انواع دوچرخه ثابت ساخت این کشور به یک ورزش فیتنس ( تناسب اندام ) مفید دست پیدا کنند .

فروشگاه بزرگ تجهیزات ورزشی ایران گام جهت برآورده نمودن نیازها و جلب رضایت مشتریان گرامی و نیز تکمیل محصولات فروشگاه ، انواع و اقسام دوچرخه های ثابت ساخت تایوان را موجود نموده است. شما می توانید با حضور و بازدید از این فروشگاه  انواع دوچرخه ثابت ساخت تایوان را امتحان و تست نمائید. همچنین می توانید به صورت آنلاین از طریق سایت فروشگاه بزرگ ایران گام  ، انواع دوچرخه های ثابت ساخت تایوان را در فروشگاه اینترنتی دوچرخه های ثابت ساخت تایوان ، مشاهده نموده و نسبت به سفارش یا خرید دوچرخه مورد علاقه خود اقدام نمایید.

دوچرخه ثابت مبله باشگاهی وی مکس مدلC1000R-G

دوچرخه های ثابت ساخت تایوان | دوچرخه ثابت | دوچرخه ثابت تایوانی | خرید دوچرخه های ثابت تایوانی | فروش دوچرخه های ثابت تایوانی

 شما اگر از آن دسته افرادی هستید که با انجام فعالیت های فیزیکی خود سریع خسته می شوید و قادر به ادامه ورزش خود نیستید ، تمرین و ورزش کردن با انواع دوچرخه های ثابت ساخت تایوان گزینه ای بسیار مناسب و ارزشمند برای شماست. رکاب زدن بر روی انواع دوچرخه ثابت ساخت تایوان علاوه بر اینکه بسیار هیجان انگیز و ورزشی مفرح و شادی آور محسوب می گردد و به خوبی موجب فعالیت مضاعف بدن شما خواهد شد. اجرای تمرین بر روی انواع دوچرخه ثابت ساخت تایوان موجب تقویت سیستم قلبی- عروقی و سایر سیستم های  بدن می شود. تمرین بر روی انواع دوچرخه ثابت ساخت تایوان بدون ایجاد فشار مضاعف بر زانوها و مفاصل ، باعث افزایش گردش خون در بدن شده و همین امر عملکرد ماهیچه قلب را تقویت و بهبود می بخشد که در نتیجه قلبی سالم را نصیب شما خواهد کرد.

انواع دوچرخه های ثابت تایوانی در مدل های بسیار متنوع در این فروشگاه ایران گام موجود می باشند که عبارتند از : انواع دوچرخه های ثابت تایوانی اسپینینگ ، نشسته ، پشتی دار و ... که در قیمت دوچرخه های ثابت ساخت تایوان نیز تاثیر گذار می باشد. علاوه بر این انواع دوچرخه های ثابت تایوانی مگنتی ، الکترومگنتی ، دیسکی ، ژنراتوری نیز در قیمت آنها موثر بوده که با توجه به سلیقه مشتری انتخاب خواهد شد. برای یافتن بهترین قیمت دوچرخه های ثابت  تایوانی باید به مراکز معتبر فروش دوچرخه های ثابت ساخت تایوان مراجعه نمایید.

خرید دوچرخه های ثابت ساخت تایوان و فروش دوچرخه های ثابت ساخت تایوان

شما برای خرید دوچرخه های ثابت ساخت تایوان باید با توجه به میزان بودجه و اهدافی که از تمرین بر روی انواع دوچرخه های ثابت ساخت تایوان دارید ، اقدام به انتخاب و خرید دوچرخه های ثابت ساخت تایوان نمایید. برای مثال می توانید دوچرخه های ثابت ساخت تایوان از نوع مگنتی و یا الکترومگنتی را انتخاب نمایید که هر کدام به نوبه خود در قیمت این نوع دوچرخه ها متفاوت می باشند. همچنین برای خرید دوچرخه های ثابت ساخت تایوان باید به گارانتی و خدمات پس از فروش آن بسیار دقت نمایید. فروشگاه تجهیزات ورزشی ایران گام یکی از مراکز معتبر در زمینه فروش دوچرخه ثابت ساخت تایوان می باشد که حین خرید دوچرخه ثابت ساخت تایوان، همراه با گارانتی و خدمات پس از فروش دوچرخه های ثابت ساخت تایوان به همراه جوائز خرید به مشتریان گرامی ارائه و تقدیم می گردد .

فروشگاه اینترنتی دوچرخه ثابت ساخت تایوان

انواع دوچرخه ثابت تایوانی در فروشگاه اینترنتی ایران گام موجود می باشد که شما می توانید با مراجعه به سایت  فروشگاه اینترنتی دوچرخه های ثابت تایوانی را مشاهده نموده و خرید دوچرخه های ثابت ساخت تایوان را با کیفیت خوبی را انجام دهید. شما می توانید با مقایسه قیمت دوچرخه های ثابت ساخت تایوان در این فروشگاه اینترنتی با سایر مراکز فروش دوچرخه ثابت ساخت تایوان، اقدام به سفارش و خرید از سایت فروشگاه اینترنتی ایران گام نمایید.

دوچرخه های ثابت تایوانی ارزان :

یکی از ویژگی های خرید دوچرخه های ثابت تایوانی از فروشگاه ایران گام ، ارائه و عرضه انواع دوچرخه های ثابت  تایوانی ارزان در این مرکز فروش می باشد. انواع دوچرخه های ثابت تایوان ارزان در فروشگاه ایران گام شامل گارانتی و خدمات پس از فروش ، حمل و نصب رایگان و جوائز خرید خواهد شد که البته تمامی دوچرخه های ثابت  تایوانی ارزان در این فروشگاه از کیفیت بالا و استاندارد صنعتی برخوردار می باشد.


دوچرخه ثابت اسپینینگ باشگاهی پروتئوس sparta-z5


مزایای کلی استفاده از دوچرخه های ثابت تایوانی :

 • تقویت عضلات قلب
 • تقویت گردش خون
 • تقویت اکسیژن رسانی
 • تقویت سیستم تنفسی
 • تقویت سیستم ایمنی بدن
 • تقویت عضلات بدن
 • تقویت مفاصل و استخوانهای بدن
 • کاهش درد کمر برابر اساس برنامه خاص ورزشی با نظر پزشک
 • تعدیل قند خون
 • کاهش کلسترون بد خون
 • ترشح هرمون های شادی آور
 • بالا رفتن ضریب هوش
 • جلوگیری از آلزایمر
 • تقویت و ارتقاء روحیه
 • کمک به داشتن خواب راحت
 • باز شدن منافذ پوستی که منجر به شادابی پوست می شود
 • جلوگیری از پیری زود رس
 • کاهش وزن بر اساس برنامه ورزشی مرتبط
 • مصرف کالری مناسب
 • کاهش چربی های اضافی بدن

و خیلی از مزایای دیگر .....

نکته کلیدی :

در حال حاضر با توجه به زندگی ماشینی و وجود مشکلات روزمره همانند ترافیک ، ازدحام و شلوغی ، آلودگی هوا ، شرایط بد جوی و سایر موارد موجود خود تاثیر بسیار زیادی بر کاهش سلامتی افراد می گذارد و این خود یک از مشکلات جاری و همیشگی افراد تلقی می گردد .  اما امروزه فناوری و صنعت توانسته است با شبیه سازی ورزش های مربوطه تجهیزات و دستگاه های بسیار پیشرفته و کاملی را طراحی ، ساخته و روانه بازار کند . تجهیزات ورزشی مانندتردمیل شامل تردمیل های باشگاهی ، خانگی ، چند کاره ، آبی، دوچرخه های ثابت شامل باشگاهی ، خانگی ، دوچرخه های ثابت نشسته ، دوچرخه های اسپینینگ ، الپتیکال ها شامل باشگاهی ، خانگی ، استپر ،  روئینگ ، تجهیزات بدن سازی و انواع و اقسام ماساژور ها  که با خرید یکی از این وسیله های ورزشی با قیمت مناسب می توانند نسبت به ارتقاء و تضمین سلامتی خود اقدام کنید و استفاده از این تجهیزات ورزشی کمک های بسیار ارزشمند و ارزنده می نمایند و مسیر بهبودی کامل از هر نوع بیماری را برای این افراد مرتفع می نماید . 


دوچرخه ثابت پروتئوس مدل بادی گارد U75


راهنمای خرید تجهیزات ورزشی از فروشگاه بزرگ تجهیزات ورزشی ایران گام :

برای خرید تجهیزات ورزشی (انواع دوچرخه های ثابت تایوانی) نو با قیمت های مناسب باید نکاتی را مد نظر داشته باشید تا بتوانید انتخاب ایده الی داشته باشید . سیستم ها و تنظیمات موجود در این دستگاهها از تنوع بسیار زیادی برخوردار است که هر کدام نیز از ویژگی های خاصی برخوردار هستند و تمامی محصولات این  فروشگاه دارای گارانتی معتبر ، خدمات پس از فروش ، حمل و نصب رایگان و از برند های معتبر جهانی می باشد . برای خرید هر یک از تجهیزات ورزشی با کیفیت که از تمامی امکانات برخوردار باشد می توانید به فروشگاه بزرگ تجهیزات ورزشی ایران گام مراجعه نمائید . این فروشگاه علاوه بر ارائه و مشاهده انواع این دستگاه ها را به صورت آنلاین، کاربران را از جزئیات هر دستگاهی مطلع می سازد . شما می توانید پیش از اقدام به خرید  تجهیزات ورزشی با کارشناسان متخصص ما در فروشگاه بزرگ تجهیزات ورزشی ایران گام تماس، و مشاوره و اطلاعات لازم را در خصوص برند، نوع و قیمت دستگاه ها را کسب و در صورت نیاز اقدام به سفارش محصول مورد نظر خود اقدام نمائید. 

فروشگاه تجهیزات ورزشی ایران گام از امکانات و تکنسین های متبحر و متخصص برخوردار که در صورت نیاز و تماس شما می توانند در اسرع وقت برای سرویس و یا تعمیر در محل مورد نظر شما حاضر و خدمت رسانی کنند . 

پیشنهاد می شود برای خرید و آشنایی بیشتر با انواع  تجهیزات ورزشی و مطالعه مقالات ورزشی به صفحه اصلی سایت ما به آدرس https://iran-gam.com ضمنا شما عزیزان می توانید در اینستاگرام به نشانی iran-gam مراجعه فرمائید .

ضمنا علاوه بر موارد فوق شما می توانید جهت ارتباط و اخذ مشاوره از طریق واتساپ با شماره 09121277313 ارتباط برقرار فرمائید . 

سیاست فروشگاه بزرگ تجهیزات ورزشی ایران گام ترویج و گسترش فرهنگ ورزش در جهت افزایش سلامت افراد جامعه می باشد در صورت هر گونه ابهام و یا سوال می توانید از طریق کانال ارتباطی موجود و در نظر گرفته شده فوق با کارشناسان این فروشگاه ارتباط برقرار نمائید و یا اینکه سوالات مد نظر خود را ارسال در اسرع وقت به آنها پاسخ تخصصی داده خواهد شد .

 با تشکر از شما