ترتیب نمایش:
کمی صبر کنید...

دوچرخه ثابت خانگی

دوچرخه ثابت خانگی یکی از بهترین تجهیزات ورزشی برای انجام تمرینات در منزل میباشد . انجام ورزش های هوازی یکی از اصلی ترین مواردی است که برای سلامتی  افراد جامعه بسیار لازم و حیاتی است که باید به عنوان یکی از برنامه های اساسی و لازم در کنار سایر برنامه ها گنجانید ورزش دوچرخه سواری یکی از  راحت ترین و آسان ترین و کم هزینه ترین ورزشهای هوازی می باشد . اما امروزه به دلائل مختلف  مانند  نبود وقت ، ترافیک ، آلودگی هوا ، آلودگی محیط ، آلودگی صوتی ، کمبود امکانات عمومی و امنیت لازم انجام این ورزش تا حدودی سخت  و دشوار می باشد  و در بعضی از مواقع  شرایط سنی و جسمی نیز در این امر مزید بر علت می شود با توجه به مشکلات و معضلات فوق کارشناسان مربوطه برای حل این موضوع و کمک به سلامت جامعه ، اقدام به طراحی و ساخت دوچرخه های ثابت خانگی نموده اند که با کمک این وسیله می توان در فضاهای مناسب مانند هوم جیم ، منازل به راحتی و در زمان دلخواه  اقدام به دوچرخه سواری نمود . 

در حال حاضر شرکتهای مختلفی مانند آذیموس ، پروتئوس ، و.... در حال تولید و ساخت دوچرخه های ثابت خانگی با امکانات و قابلیت های مختلف مشغول به کار و فعالیت می باشند . چنانچه با یک برنامه منظم اصولی و علمی با وسیله دوچرخه سواری نمائید  این وسیله به راحتی می تواند شما را در خصوص کاهش وزن ، چربی سوزی ، تقویت عضلات ، تقویت مفاصل و رباط ها ، گردش خون بهتر ، اکسیژن رسانی بهتر به خون ، تقویت دستگاه تنفسی ، مصرف بهتر کالری ، کاهش قند خون (دیابت ) کاهش درد مفاصل ، ارتقاء روحیه ، افزایش ایمنی بدن ....و در حل خیلی از مشکلات جسمی و روانی به شما کمک نموده و آنها را بر طرف سازد . 

این وسیله دارای امکاناتی است که شما می توانید در طول دوچرخه سواری  به صورت هم زمان از پارامترهای مرتبط و لازم  خود مانند مقدار مصرف کالری ، ضربان قلب ، سرعت ، مسافت و موارد دیگر را به وسیله نمایشگر نصب شده در این دوچرخه ها به شما اطلاع رسانی می شود . 

لذا با توجه به موارد فوق  با خرید و داشتن یک دستگاه دوچرخه ثابت خانگی مناسب به دلیل مشکلات امروزی فوق برای منزل خود لازم و ضروری است . با داشتن این دستگاه در منزل تمام اعضای خانواده می توانند در آرامش و آسایش و بدون هیچ گونه مزاحمتی در کانون گرم خانه دوچرخه سواری نمایند . با وجود این وسیله از بروز بسیاری از بیمارهای جسمی و روحی خود و خانواده جلوگیری کرده و سلامتی ، شادابی ، طراوت را به خود و خانواده هدیه می نمائید. سلامتی و شادابی و رضایتمندی شما هدف اصلی طراحان و تولید کننده گان این وسیله ورزشی می باشد .

قیمت دوچرخه ثابت خانگی

از جمله عوامل موثر در قیمت دوچرخه های ثابت خانگی میتوان به امکانات به کار رفته و یا قابلیت های آنها  در ارزش و قیمت آن تاثیر مستقیم دارد . 

نکته بسیار مهم این است که شما برای ارتقاء و تضمین سلامتی و پیشگیری از ابتلاء به انواع و اقسام بیماری ها هر مقدار که هزینه نمائید به اندازه یک درصدد هزینه های درمان و مشکلات و تبعات آن نمی باشد شما با خرید یکی دورچرخه ثابت با برند معتبر علاوه بر ارتقاء سلامتی و شادابی خود و خانواده می توانید به بهترین شکل اوقات فراغت خود و اعضای خانواده خود را مدیریت و به بهترین و بیشترین شکل ممکن استفاده نمائید . و حتی در باشگاه ها امروزه از دوچرخه ثابت باشگاهی نیز استفاده میکنند.

قیمت و خرید دوچرخه ثابت خانگی

خرید دوچرخه ثابت خانگی

یکی از علل اصلی خرید دوچرخه ثابت خانگی  استفاده درست ، بهینه و اصولی و بر اساس مشاوره با پزشک و مربیان ورزشی می باشد . که بازدهی مناسب و در زمان مناسب را برای شما به دنبال خواهد داشت  که در صرفه جوئی هزینه های درمان و وقت شما را کمک می نماید و به دور از آلوده گی هوا ، محیط ،آلوده گی صوتی ، تضمین و ارتقاء سلامتی شما را برآورده می سازد . در حال حاضر انواع و اقسام دوچرخه های ثابت خانگی با  امکانات متفاوت و با برند های مختلف در بازار موجود می باشد . که شما بر اساس نیاز و سلیقه می توانید خریداری نمائید . دوچرخه های موجود اعم از نشسته ، ایستاده  ،اسپینینگ و با ویژه گی های نرم افزاری ، سرعت ، تحمل وزن و سایر امکانات با یکدیگر متفاوت هستند . شما  با خرید هریک از این دوچرخه ها با برند معتبر می توانید ورزش نموده و به اهداف خود و خانواده نائل گردید . 

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و تکمیلی در خصوص انواع و اقسام دوچرخه های برند روز دنیا و اطلاع از قابلیت های هر یک از این محصولات به سایت فروشگاه تجهیزات ورزشی ایران گام مراجعه نمائید و با مطالعه مقالات موجود در سایت در خصوص فوائد بسیار زیاد  ورزش با وسایل ورزشی بهرمند شوید .

بهترین دوچرخه ثابت های خانگی و انواع دوچرخه ثابت

مشخصات و تفاوت دوچرخه ها 

دوچرخه های خانگی موجود در بازار از لحاظ قیمت  ، مقدار تحمل وزن ، وزن خود دستگاه ، امکانات و قابلیت ها ، قیمت ، جنس ، قطعات به کار رفته با یکدیگر متفاوت می باشند اما  دوچرخه ها به طور کلی به سه دسته  باشگاهی و  خانگی و آبی تقسیم می شوند . که جهت آشنائی بیشتر به موارد از آن اشاره می گردد . 

وزن دستگاه دوچرخه ثابت:

دوچرخه های باشگاهی با توجه به استفاده زیاد توسط افراد مختلف دارای وزن زیاد و سنگین می باشند به دلیل اینکه در ساخت این دستگاه ها از شاسی نسبتا بزرگ و قوی و از فلزات سنگین استفاده شده است و به خاطر همین موضوع اکثرا در فضای ثابتی قرار میگیرد و جابجای آن سخت  و دشوار می باشد . ولی در دوچرخه های خانگی اکثرا به لحاظ وزن و جحم کم به راحتی قابل جابجای می باشد و شما بعد از استفاده می توانید آن را جمع نموده و در جای دلخواه خود قرار دهید . حجم و فضای اشغال شده توسط نوع باشگاهی نسبت به نوع خانگی به مراتب نسبتا بیشتر می باشد . 

تحمل وزن :

با توجه به اینکه افراد زیادی با وزنهای متفاوت و زمان زیاد  از دوچرخه های باشگاهی استفاده می نمایند لذا سازنده گان برای جلوگیری از آسیب دیده گی طوری این دوچرخه ها را طراحی کرده اند که از تحمل وزن بالای و مقاومت بیشتری برخوردار باشد . در صورتی که در دوچرخه های خانگی مقدار تحمل وزن به دلیل استفاده محدود افراد نسبت به نوع باشگاهی مقداری کمتر می باشد . 

تجهیزات نرم افزاری :

در تمام دوچرخه های خانگی و چه باشگاهی کم وبیش دارای ویژه گی های نرم افزاری می باشند که به کاربران کمک شایانی می نماید اکثر دوچرخه ها دارای صفحه نمایش LED  یا LCD می باشند که به کمک آن کاربران مقدار مسافت ، مقدار زمان ، ضربان قلب ، مقدار مصرف کالری ، سرعت را در زمان استفاده  هم زمان مشاهده می نماید . و این امکان را دارد ورزشکار برنامه تمرینی خود را تنظیم و ذخیره نماید . در بعضی از دورچرخه های  خانگی و باشگاهی بر روی دسته آن حسگر ضربان قلب مجهز می باشد که به کاربر اطلاعات مربوط به ضربان قلب خود را نشان می دهد و از دیگر مواردی که می توان به آن اشاره کرد از امکاناتی ماننداسپیکر ، AUX  یا USB و یا هر دو را مجهز می باشند . دسته‌بندی