ترتیب نمایش:
کمی صبر کنید...

دوچرخه ثابت باشگاهی


بزرگترین مزایای تمرین دوچرخه ثابت باشگاهی کاهش وزن و لاغری پس از یک دوره دوچرخه سواری با دوچرخه ثابت است که در آن می توانید نتایج تمرینات با دوچرخه ثابت را به طور چشمگیری مشاهده کنید. علاوه بر کاهش وزن با دوچرخه ثابت، می توانید با تمرکز بر روی نواحی خاص بدن مانند شکم یا عضلات ران و ساق، در این نواحی عضله سازی کنید. ورزش منظم با دوچرخه ثابت در از بین بردن چربی های اضافی شکم و پهلوها بسیار موثر است و با یک برنامه تمرینی دقیق برای دوچرخه سواری می توانید در مدت زمان کوتاهی به نتایج دلخواه برسید.

یکی از گزینه های موجود در اکثر باشگاه ها دوچرخه ثابت با پشتی است، بنابراین استفاده از آن آسان است و آسیب های احتمالی را به حداقل می رساند. اما گزینه های دیگری مانند مدل دوچرخه اسپینینگ که کاملا حرفه ای و ایستاده است که کمی راحت تر است و مدل ایربایک که بیشتر در کلوپ های مدرن و کراس رایج است وجود دارد.

در مورد تجهیزات باشگاه باید به چند نکته مهم اشاره کرد:

تحمل وزن


از آنجایی دوچرخه های ثابت باشگاهی به دلیل استفاده هم از نظر زمان و هم از تعداد افراد با وزن های متفاوت و بعضا سنگین وزن استفاده کننده بیشتر می باشد لذا دراین دوچرخه های قابلیت  تحمل وزن بالا را دارد که نسبت به نوع خانگی از تحمل وزن بالائی برخوردار است .

نوع عملکرد 

نوع عملکرد دستگاه باید به گونه ای باشد که آموزش حرفه ای با آن امکان پذیر باشد.
در زمینه دوچرخه های ثابت باشگاهی معمولا دارای فلایویل های سنگین و ویژگی های الکترومغناطیسی هستند.

قیمت دوچرخه ثابت باشگاهی 

یکی از اقلام اصلی هنگام خرید دوچرخه ثابت باشگاهی است; قیمت دوچرخه ثابت باشگاهی بسته به وزن دوچرخه ثابت باشگاهی متفاوت است و از آنجایی که انواع دوچرخه ثابت باشگاهی با وزن های مختلف وجود دارد، قیمت دوچرخه ثابت باشگاهی نیز متغیر است. نوع دوچرخه ثابت باشگاهی و عملکرد دوچرخه ثابت  باشگاهی نیز بر قیمت دوچرخه ثابت باشگاهی تأثیر دارد; بنابراین هنگام خرید دوچرخه ثابت باشگاهی با توجه به مدل دوچرخه ثابت باشگاهی می توان به طور مستقیم بر قیمت دوچرخه ثابت باشگاهی تأثیر گذاشت.

خرید دوچرخه ثابت باشگاهی  

با مراجعه به مراکز معتبر فروش دوچرخه ثابت باشگاهی می توانید یک دوچرخه ثابت باشگاهی خریداری کنید. هنگام خرید دوچرخه ثابت باشگاهی باید دقیقا بدانید که به چه نوع دوچرخه ثابت باشگاهی نیاز دارید تا بتوانید دوچرخه ثابت باشگاهی را به راحتی خریداری کنید. همچنین یافتن مراکز معتبر فروش دوچرخه ثابت باشگاهی یکی از نکات اصلی در خرید دوچرخه ثابت باشگاهی می باشد که بهتر است ضمن خرید دوچرخه ثابت باشگاهی و گارانتی و خدمات پس از فروش به مراکز معتبر فروش دوچرخه ثابت مراجعه نمایید. برای دوچرخه های باشگاهی بگذارید پیشنهاد کنم. فروشگاه تجهیزات ورزشی ایران گام یکی از فروشگاههای معتبر در زمینه فروش دوچرخه ثابت باشگاهی می باشد که در هنگام فروش دوچرخه ثابت باشگاهی انواع دوچرخه ثابت باشگاهی را به همراه گارانتی و خدمات پس از فروش و حمل و نصب رایگان دوچرخه ثابت باشگاهی را به مشتریان عزیز ارائه می نماید.

دسته‌بندی