بایگانی نوشته‌ها


تردمیل کدام قسمت بدن را لاغر می کند ؟

تردمیل کدام قسمت بدن را لاغر می کند ؟

تردمیل ها دستگاههای ورزشی شبیه سازی شده پیاده روی و دویدن می باشد که برای استفاده در فضاهای بسته طراحی و ساخته و  استفاده می شود . وجود انواع تردمیل ها با کاربرد های متفاوت در جامعه توانسته است کمک بسیار زیادی به ارتقاء سلامت و پیشگیری از ابتلا به انواع واقسام بیماریها داشته باشد . تردمیل ها با توجه به امکانات وقابلیت های خود به دسته بندی مختلفی تقسیم شده است که می توان از آنها به راحتی استفاده نمود . شما می توانید با خرید و استفاده از یک تردمیل ارزشمند در منزل و یا در باشگاه به تمامی اهداف خود دست پیدا کرده و در وقت و هزینه های خود صرفه جوئی بسیار زیادی داشته باشید شما می توانید برای هر نوع تردمیل و با هر کاربردی در کمترین زمان ممکن و با قیمت مناسب و از برند های روز دنیا را از فروشگاه تجهیزات ورزشی ایران گام سفارش و خریداری نمائید .

بهترین ماساژورهای بدن

بهترین ماساژورهای بدن

عمل ماساژ و استفاده از دستگاههای ماساژ از جمله فعالیت هایی هستند که قابلیت رفع  خستگی ، کوفتگی و درد ها ی بدن ناشی از یک روز کار و تلاش یکنواخت روزانه را از بدن شما برطرف نماید  و موجب افزایش انرژی ، طراوت و شادابی و خوب تر شدن حال عمومی شما می شود. شما اگر بخواهید هر روز برای انجام ماساژ  به سالن های ماساژ بروید، باید زمان و هزینه زیادی را باید متحمل شوید . در این شرایط شما می توانید  از دستگاه های ماساژ موجود در بازار استفاده نمائید ، این کار مانند ماساژ با دست می تواند درد های شما را در قسمت های مختلف بدن مانند  گردن، پشت و تمام قسمت های کلی بدن را بهبود  بخشد. در این زمینه دستگاه های مختلف با ویژگی های بسیار زیادی تولید و ارائه و در بازار موجود است  که می توانید با توجه به نیاز و بودجه خود از آن استفاده نمائید شمامی توانید با مراجعه به سایت فروشگاه بزرگ تجهیزات ورزشی ایران گام ضمن بازدید از کلیه محصولات ماساژور مورد دلخواه خود را انتخاب و خریداری نمائید محصولات این فروشگاه از برندهای معتبر و برتر دنیا و دارای گارانتی و خدمات پس از فروش و ... می باشد .

بهترین درجه شیب تردمیل برای چربی سوزی

بهترین درجه شیب تردمیل برای چربی سوزی

شما با استفاده از تردمیل بدون شیب، راه رفتن یا دویدن را آسان‌تر از دویدن و راه رفتن در فضای باز را مهیا می‌کند. برای افزایش میزان سختی تمرین و افزایش مصرف کالری و داشتن اندامی خوش فرم با تردمیل یکی از راه‌ها افزایش میزان شیب تردمیل است. شیب برای برای فرم دهی عضلات داخل ران پا استفاده می شود و امکان کالری سوزی مناسب نیز برای شما بدنبال خواهد داشت . اکثر تردمیل‌ها دارای تنظیمات شیب از0 تا 15 درصد هستند و در بعضی از نمونه های باشگاهی تا درجه 22 وجود دارد شما می توانید با توجه به هدف و سایر شرایط خود یک تردمیل با برند معتبر خریداری و خانه خود را به یک باشگاه کوچک ورزشی تبدیل نماید و با وجود این وسیله ورزشی ارزشمند شما میتوانید علاوه بر کاهش وزن نسبت به ارتقاء سلامتی خود اقدام نمائید .

مزایای ماساژ

مزایای ماساژ

ماساژ چیست؟ماساژ عبارت است از نوازش، ورز دادن، غلتاندن و فشار دادن پوست و عضلات. سبک‌های مختلفی وجود دارد که هرکدام ریشه‌ها و اهداف متفاوتی دارند، اما اصل درمان یکسان است – آرامش و تعادل مجدد بدن و ایجاد احساس خوب. اسم انواع ماساژ نیز نسبت به اهداف آنها تعیین شده است.با بیش از 250 انواع ماساژ درمانی بدن که در سرتاسر جهان موجود است، قابل درک است که می‌تواند کمی سخت باشد . شما با خرید با قیمت مناسب یکی از دستگاههای ماساژ بر حسب نیاز مشکلات خود را بر طرف کنید شما با مراجعه به سایت فروشگاه تجهیزات ورزشی ایران گام می توانید دستگاه ماساژ مورد نظر خود را سفارش و تهیه نمائید و از مزایای بی شمار و ارزنده آن بهرمند شوید

پیشگیری از دیابت با خرید تردمیل

پیشگیری از دیابت با خرید تردمیل

امروزه تردمیل ها در دنیا امروزی توانسته است نقش و جایگاه بسیار بالائی را به خود اختصاص دهد . این وسیله ورزشی بسیار ارزشمند امروزه در باشگاهها ، خانه ها ، مراکز و اماکن ورزشی ، مراکز توانبخشی و فیزیوتراپی ، خانه های سالمندان و در محیط های ورزش های آبی به شکل ویژه و بسیار تاثیر گذاری در ارتقاء و تضمین سلامتی افراد نقش بسیار مهم و تاثیر گذاری ایفاء می کند اما نکته بسیار مهم آن است که برای استفاده از تردمیل باید نکاتی را مانند نحوه استفاده ، نحوه نگهداری ، نحوه سرویس و تعمیر آن را مد نظر داشته باشید تا بتوانید بیشترین و بهترین بهره را از این وسیله ورزشی برای خود رقم بزنید . فروشگاه تجهیزات ورزشی ایران گام می تواند شما را در خرید تردمیل ها با برند های معتبر و متناسب با نیاز و قدرت خرید شما یاری رساند . شما با خرید و استفاده از تردمیل می توانید محیط منزل خود را برای خود و خانواده به یک باشگاه ورزشی کوچک تبدیل و از مزایای بیشماره آن بهرمند شوید . و نسبت به ارتقاء و تضمین سلامتی خود اقدام نمائید این وسیله ورزشی این توانائی را دارد که در پیشگیری و ابتلاء شما به بیماری دیابت شما را کمک نماید .

تعمیرات تردمیل ( 2 )

تعمیرات تردمیل ( 2 )

امروزه تردمیل ها در دنیا امروزی توانسته است نقش و جایگاه بسیار بالائی را به خود اختصاص دهد . این وسیله ورزشی بسیار ارزشمند امروزه در باشگاهها ، خانه ها ، مراکز و امکان ورزشی ، مراکز توانبخشی و فیزیوتراپی ، خانه های سالمندان و در محیط های ورزش های آبی به شکل ویژه و بسیار تاثیر گذاری در ارتقاء و تضمین سلامتی افراد نفش ایفاء می کند اما نکته بسیار مهم آن است که برای استفاده از این وسیله ورزشی باید نکاتی را مانند نحوه استفاده ، نحوه نگهداری ، نحوه سرویس ، و نحوه تعمیر آن را مد نظر داشته باشید تا بتوانید بیشترین و بهترین استفاده را از این وسیله ورزشی برای خود رقم بزنید . کار شناسان و تکنسین های مجرب فروشگاه تجهیزات ورزشی ایران گام می توانند در اسرع وقت و کمترین زمان ممکن و با قیمت های مناسب و استفاده از قطعات با کیفیت مشکلات دستگاه شما را در محل اقدام به ارائه خدمت نمایند .

تعمیرات تردمیل ( 1 )

تعمیرات تردمیل ( 1 )

 تردمیل ها امروزه در دنیا توانسته است نسبت به سایر تجهیزات ورزشی موجود در بازار از کاربرد بیشتری برخوردار باشد و نقش و جایگاه بسیار بالائی را به خود اختصاص دهد . این وسیله ورزشی بسیار ارزشمند توانسته است در باشگاهها ، خانه ها ، مراکز و امکان ورزشی ، مراکز توانبخشی و فیزیوتراپی ، خانه های سالمندان و در محیط های ورزش های آبی به شکل ویژه و بسیار تاثیر گذاری در ارتقاء و تضمین سلامتی افراد نقش ایفاء کند اما چند نکته بسیار مهم آن است که برای استفاده از این وسیله ورزشی باید اطلاعاتی در باره نحوه استفاده ، نحوه نگهداری ، نحوه سرویس ، و نحوه تعمیر آن را  داشته باشید تا بتوانید بیشترین و بهترین استفاده را از این وسیله ورزشی برای خود به دنبال داشته باشید . کار شناسان و تکنسین های مجرب فروشگاه تجهیزات ورزشی ایران گام می توانند در اسرع وقت و کمترین زمان ممکن و با قیمت های مناسب و استفاده از قطعات با کیفیت مشکلات دستگاه شما را در محل اقدام به ارائه خدمت نمایند .

تردمیل و درمان انواع بیماریها

تردمیل و درمان انواع بیماریها

تردمیل ها دستگاههای ورزشی شبیه سازی شده پیاده روی و دویدن می باشد که برای استفاده در فضاهای بسته طراحی و ساخته و استفاده می شود . وجود انواع تردمیل ها با کاربرد های متفاوت در جامعه توانسته است کمک بسیار زیادی به ارتقاء سلامت و پیشگیری از ابتلا به انواع واقسام بیماریها داشته باشد . تردمیل ها با توجه به امکانات وقابلیت های خود به دسته بندی مختلفی تقسیم شده است که می توان از آنها به راحتی استفاده نمود . شما می توانید با خرید و استفاده از یک تردمیل ارزشمند در منزل و یا در باشگاه به تمامی اهداف خود دست پیدا کرده و در وقت و هزینه های خود صرفه جوئی بسیار زیادی داشته باشید شما می توانید برای هر نوع تردمیل و با هر کاربردی در کمترین زمان ممکن و با قیمت مناسب و از برند های روز دنیا را از فروشگاه تجهیزات ورزشی ایران گام سفارش و تهیه کنید .

تردمیل و درمان کلیه

تردمیل و درمان کلیه

ناراحتی های کلیه و یا سنگ ساز بودن کلیه امروز افراد زیادی را با خود در گیر کرده است علت بروز اینگونه بیماریها از عدم انجام فعالیت های مفید بدنی ، ورزش و عدم رعایت رژیم مناسب غذایی می باشد که در صورت عدم رعایت کافی منجر به از دست دادن کلیه و معضلات و مشکلاتی از قبیل پیوند کلیه و یا دیالیز مواجه خواهید شد . انجام ورزش های هوازی مانند پیاده روی ، دویدن ، دوچرخه سواری .... می تواند تا حد زیادی از بروز مشکلات فوق جلوگیری نماید . اما مشکلات جامعه امروزی مانند ترافیک ، بدی آب و هوا و دیگر موارد انجام این موارد را مشکل و تا حدی غیر ممکن کرده است . با توجه به اینکه تردمیل وسیله ورزشی شبیه سازی شده از روی پیاده روی و دویدن می باشد شما می توانید با خرید یک دستگاه تردمیل مورد دلخواه خود که بتواند نیاز های شما را برآورده سازد تهیه و استفاده نمائید

بدن سازی چیست

بدن سازی چیست

 بدنسازی و تناسب اندام یکی از رشته های ورزشی جذاب در دنیای امروزی می باشد . بسیاری از جوانان ،زنان و مردان تلاش می کنند با تمرینات ورزشی و بدنسازی صاحب اندامی خوش فرم و بدنی ورزیده و زیبا شوند . زیبایی و تناسب اندام محصول تلاش و تمرینات مستمر و حساب شده و درست است . تمریناتی که زیر نظر مربیان حرفه ای انجام شود هم نتیجه بهتری خواهد داشت و هم عوارض ناشی از آن کمتر خواهد بود. برخی تمرینات و اشتباهات در بدنسازی می تواند دستیابی به تناسب اندام و عضلانی شدن را به تاخیر انداخته یا حتی نتیجه معکوس داشته باشد . شما می توانید با خرید یک یا چند وسیله از تجهیزات ورزشی بدن سازی با قیمت مناسب و استفاده از آن در باشگاه و یا در منازل خود از مزایای بیشمار آن بهرمند شوید . و علاوه بر ارتقاء سلامتی و تناسب اندام خود در وقت و هزینه صرفه جوئی نمائند .

مقالات ورزشی و سلامت ایران گام
دسته‌بندی
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...