ترتیب نمایش:
کمی صبر کنید...

روئینگ

دستگاه روئینگ  

دستگاه روئینگ یا (قایقرانی) که همانطور از نام دستگاه مشخص است که عملکرد آن شبیه فعالیتی است که برای آن نامگذاری شده است. به عنوان مثال حرکات قایقرانی که توسط قایق سواران  انجام می شود ، بسیار شبیه به عملکرد دستگاه روئینگ است ، بطوری که شما بر روی دستگاه می نشینید و پا ها بر روی پدال های روبرو و با دست ها بازوی موجود در دستگاه را با هر دو دست نگه میدارید . روئینگ دستگاهی است که بسیاری از گروه های اصلی ماهیچه ای را در گیر فعالیت می کند .  و به شما کمک می کند تا هر دو قسمت فوقانی و تحتانی بدن خود را تحت تاثیر این ورزش  قرار دهید . ورزش با این وسیله از نوع هوازی و استقامتی می باشد . دستگاه روئینگ وسیله ورزشی می باشد که با ورزش کردن با این محصول موجب گردش خون بهتر ، تقویت سیستم ایمنی ، تقویت سیستم تنفسی ، تقویت عضلات ، تقویت مفاصل ، عصب ها ، رباط ها ، تاندوم ها ، کاهش وزن ، چربی سوزی ، و سایر مزیت ها را برای شما در پی خواهد داشت . دستگاه روئینگ وسیله ورزشی می باشد که در باشگاه و هم در خانه می شود از استفاده نمود . این محصول دارای ایمنی کامل و طبق استاندارد های تعریف شده طراحی و ساخته شده است . با خرید این وسیله ورزشی می توانید در کمال آرامش و آسایش و بدور از هر مشکلی با اعضای خانواده ورزش و سلامتی را تضمین نمود . و از وقت و هزینه های مختلف جلو گیری نمود . 

فواید دستگاه روئینگ | پیلتن شاپ

مزایای دستگاه روئینگ  

  1. تمرین منظم روی دستگاه روئینگ می تواند به شما  در سوزاندن کالری ، عضله سازی و انرژی بیشتر کمک کند.
  2.  دستگاه روئینگ می تواند به طور متوسط 600 کالری در ساعت بسوزاند ، که کارآمدتر از بسیاری از دستگاه های بدنسازی خانگی موجود در بازار است. 
  3. یک مثال از میزان کارآیی دستگاه روئینگ در سوزاندن چربی این است که در دوچرخه ثابت ، برای مثال ، بدون استفاده از بازو ، شما باید حدود 78 دقیقه تمرین کنید تا با 60 دقیقه تمرین روی قایقرانی برابر شود.
  4.  علاوه بر داشتن رژیم غذایی سالم و متعادل ، استفاده از دستگاه روئینگ همیشه راهی عالی برای رسیدن به اهداف تناسب اندام است . و غیره ....

با روش های استفاده صحیح از روئینگ آشنا شوید - دلوکس کالا

 قیمت دستگاه روئینگ 

با توجه به توضیحات فوق طراحان و سازنده گان این وسیله ورزشی سعی نموده تا رضایت صددرصدی مصرف کننده گان از هر لحاظ را برآورده نمایند . دستگاه روئینگ  دارای نماشگر (LED) می باشد که زمان ، سرعت ، ضربان قلب ، و مقدار مصرف کالری را به صورت همزمان و آنلاین به کاربر ارائه نماید . این وسیله دارای ایمنی کامل و دارای استاندارد های روز دنیا می باشد . سازندگان در ساخت این محصول از تکنولوژی روز دنیا و قطعات با کیفیت استفاده نموده اند و برای طراحی و ساخت این محصول از نظرات و پیشنهادات کارشناسان ، ورزشکاران مطرح ، پزشکان و دیگر افراد استفاده بسیار نموده اند . ورزش با این محصول شما و خانواده را از بروز خیلی از بیماری ها  جسمی و روحی بیمه می نماید . و در وقت و هزینه های مرتبط صرفه جوئی زیادی را به شما هدیه می نماید . استفاده  و ورزش اصولی و علمی با این محصول برای تمام سنین و آقایان  و خانم ها توصیه می گردد. و در آخر دستگاه روئینگ تمام انتظارات شما در خصوص ورزش ، سلامتی ، کاهش وزن ،جربی سوزی ، و سایر موارد را به راحتی برآورده می سازد .

یک ورزش کامل برای چربی سوزی و عضله سازی با دستگاه روئینگ - دلوکس کالا

فرو شگاه بزرگ تجهیزات ورزشی ایران گام ارائه دهنده تجهیزات ورزش و سلامت با برترین خدمات پس از فروش و گارانتی در ایران.

قیمت و خرید روئینگ یا قایقران در ایران گام

 

دسته‌بندی