ترتیب نمایش:
کمی صبر کنید...

تجهیزات ورزشی پروتئوس

وسایل ورزشی پروتئوس

وسایل ورزشی پرتئوس

پروتئوس که در سال 1984 تأسیس شد ، در حال حاضر یک شرکت پیشرو در جهان است و کالاهای ورزشی و تجهیزات تناسب اندام را به مشتریان و توزیع کنندگان ارائه می دهد. پروتئوس با کارخانه های تولید در تایوان و چین ، در حال حاضر بیش از 80 نماینده توزیع کننده در سراسر جهان دارد.

درباره پروتئوس 

پروتئوس بیش از 20 سال است که در حال توسعه و تولید تجهیزات ورزشی است. گسترش کارخانجات ما به کشور چین این امکان را به ما می دهد تا سیستم های تولید و مدیریتی را که در حال حاضر وجود دارند ، اصلاح کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که اهداف عملکردی خود را برآورده کرده یا از آنها پیشی گرفته ایم و بتوانیم رضایت مشتریان خود را کسب نماییم . ما بخش کنترل کیفیت و پرسنل خود را برای بهبود و ساده سازی تیم خود به منظور گسترش تولید و ارائه گسترش داده ایم .

دوچرخه ثابت پروتئوس

دوچرخه های ثابت پروتئوس بهترین و ایده آل ترین محصول کمپانی پروتئوس در دو نوع باشگاهی و خانگی طراحی و ساخته و روانه بازار گردیده است . خیلی از افراد علاقه فراوانی برای رکاب زدن دارند ولی به دلایلی از نظر وقت و از نظر عوامل محیطی انجام این فعالیت ها برای آنها امکان پذیر نیست . بهترین را حل این است که با خرید یک دوچرخه ثابت پروتئوس در باشگاه و یا در منزل به رکاب زدن اقدام نمایند . این ورزش امکان چربی سوزی ، لاغری ، گردش خون بهتر ، عملکرد یهتر دستگاه تنفسی ، تقویت عضلات و دیگر موارد را در پی خواهد داشت . دوچرخه های ثابت پروتئوس دارای امکانات  خاصی است که می توان بر حسب نیاز و توان به دلخواه خود تنظیم  و استفاده نمود . 

الپتیکال پروتئوس

تمامی انسانها علاقه به پیشرفت در علم ، مهارت ، کسب در آمد ، و سایر موارد مفید را دارند سلامتی جسمی و روحی نیز از این قائده مستثنی نیست وانسانها برای رسیدن به این موضوع لازم است زمان ، مکان و امکانات لازم  جهت ورزش کردن را در اختیار داشته باشد . تا بتواند در کنار سایر موارد به در این موضوع نیز پیشرفت نماید . کمپانی پروتئوس با در اختیار داشتن دانش روز و تخصص اقدام به ساخت الپتیکال های متنوع نموده است تا تمامی سلایق را در بر بگیرد . با استفاده از این محصولات می توان به ورزش های هوازی ، بدن سازی ، کمک درمانی اقدام نمود . که منجر به گردش خون بهتر ، تقویت عضلات ، اکسیژن رسانی بهتر به خون ، تقویت سیستم تنفسی و ایمنی ، کاهش درد پا ، کمر و مفاصل را به دنبال خواهد داشت . کمپانی پروتئوس در جهت رضایت مصرف کنندگان توجه ویژه ای در قیمت ، جنس ، قطعات ، فناوری به کار رفته در محصولات خود اعمال نموده است . که این موضوع باعث استقبال  زیاد خریداران شده  است .

استپر پروتئوس

اگر به دنبال کاهش وزن و تقویت عضلات و سلامتی و شادابی خود هستید . و به تناسب اندامهای خود خیلی اهمیت می دهید . استپر ورزشی پروتئوس وسیله است که به بهترین وجه نیاز شما را بر طرف می نماید . با خرید این وسیله می توانید کاهش وزن ، تقویت عضلات ، بالا بردن استقامت بدن ، تقویت سیستم گردش خون ، تقویت سیستم تنفسی ، تقویت اسکلت بندی بدن و سایر فوائد دیگر به دست آورید . استپر پروتئوس یک محصول ورزشی برای انجام ورزشهای هوازی ، بدن سازی ، کمک درمانی طراحی ساخته  و روانه بازار گردیده است . این محصول به لحاظ وزن ، حجم ، امکانات و تجهیزات و فناوری توانسته است رضایت صددرصدی خریداران را به خود جلب نماید.  

روئینگ پروتئوس

روئینگ پروتئوس وسیله ورزشی است که در زمان استفاده از آن پاها ، دست ها ، ستون فقرات و دیگر قسمت های بدن به صورت کامل در حال فعالیت درگیر می باشد . نوع عملکرد این وسیله بسیار شبیه پارو زدن و قایق سواری می باشد . چربی سوزی و مصرف کالری بالا با استفاده از این محصول نسبت به سایر وسایل ورزشی کامل تر و بیشتر انجام می شود . روئینگ پروتئوس می تواند شما را در تقویت عضلات ، تناسب اندام ، تقویت ستون فقرات ، گردش خون بهتر ، تقویت سیستم تنفسی و کاهش درد در پا و ستون فقرات کمک زیادی نماید . روئینگ پروتئوس از لحاظ وزن ، حجم ، و قطعات ، تجهیزات ، فناوری دقت بسیار بالایی رادر آن بکار رفته است تا رضایت صددرصدی مصرف کنندگان را بدست آورد . 

 

 

دسته‌بندی