ترتیب نمایش:
کمی صبر کنید...

روکش صندلی ماساژور

روکش صندلی ماساژور 

از زمانهای بسیار دور انجام ماساژ یا مشت مال در ملل مختلف وجود داشته و از آن به عنوان یک راهکار درمان مکمل استفاده می شده است و در بین افراد جایگاه ویژه داشته و به انجام و استفاده از این فرایند علاقه و تمایل بسیار زیادی  از خود نشان می دهند .  با توجه به دنیای ماشینی امروزه و با وجود کار های یک نواخت و خسته کننده و مداوم ، استرس و افسردگی، دغدغه های متفاوت و… بدن و ذهن ما بیش از هر زمان دیگری نیازمند استراحت و رفع مشکلات فوق می باشد .  اما رفتن به سالن های ماساژ مدرن و سنتی  علاوه بر هزینه بسیار زیاد باعث اتلاف وقت شما خواهد شد و در آخر نیز امکان دارد شما از نتیجه کار راضی نباشید . 

روکش صندلی ماساژور این امکان را برای شما فراهم می سازد که بعد از یک روز سخت و پر مشغله و با بدنی خسته و کوفته و با اعصاب به هم ریخته با استفاده از این وسیله به مدت 20 الی 30 دقیقه می توانید به راحتی تمام مشکلات فوق را مرتفع نمائید و سر شار از طراوت و شادابی گردید . 

فواید ماساژ برای بدن :

ماساژ انواع واقسام مختلفی داردکه یکی از قدرتمند ترین و تاثیر گذار ترین وسیله های موجود جهت رسیدن به حس آرامش و شادابی می باشد و امروزه روش مکمل برای درمان انواع واقسام بیماریها محسوب می گردد . ماساژ برای مواردی مانند رفع  استرس و اضطراب، اختلالات گوارشی، سردرد مزمن ، بی خوابی و… کاربرد اساسی دارد.

به بعضی از مزایای ماساژ به شرح ذیل اشاره می گردد : 

 • کاهش درد ، اضطراب ، استرس ، افسرده گی
 • بازسازی آسیب‌های ورزشی
 • باز یابی و باز توانی قدرت از دست رفته 
 • رفع خستگی و کوفتگی
 • افزایش آرامش و شادابی
 • ارتقاء روحیه مضاعف
 • کمک به سلامت عمومی
 • تاثیر بر کنترل دردهای مزمن
 • تسکین درد در مفاصل
 • تقویت و ترمیم عملکرد عضلات و مفاصل
 • تقویت سیستم ایمنی
 • تقویت سیستم تنفسی
 • بهبود گردش خون در بدن
 • کمک به بهبود تبادل مواد مغذی در سطح سلول‌ها
 • بالا بردن انعطاف‌پذیری بدن 

مزایای استفاده از روکش صندلی ماساژور نسبت به سایر ماساژور ها

 مراجعه به مراکز ماساژ جهت بهره مندی از مزایای ماساژ درمانی تنها راه دریافت آن نیست. با توجه به دلائل فوق که استفاده از سالن های ماساژ درمانی از لحاظ هزینه بالا ، امکان نداشتن وقت مناسب ، در دسترس نبودن سالن مناسب ، عدم وجود افراد متبحر و دارای مجوز مشکلاتی هستندکه شما با آن روبرو خواهید شد به همین خاطر خیلی از افراد برای استفاده مزایای ماساژ از روکش های صندلی ماساژور استفاده می نمایند . فواید زیاد و ایده آل این وسیله موجب استقبال و اقبال زیادی روبرو و از محصولات پر فروش  محسوب می گردد لذا تعدادی از فواید استفاده از روکش صندلی ماساژور می‌توان به شرح زیر اشاره می گردد :

امکان استفاده بسیار راحت از روکش صندلی ماساژور

از دیگر مزایای این روکش صندلی ماساژ امکان استفاده بسیار  ساده و راحت آن می باشد و از قابلیت بسیار بالا و عدم تنظیمات پیچیده‌ای آن می باشد و به راحتی قابل استفاده برای همه است . روکش صندلی ماساژور مجهز به  آداپتورهای مخصوص به خود می باشند که قابلیت استفاده از باطری ، برق شهری و یا برق خودرو را امکان ساخته است . در بعضی از برندهای این وسیله مجهز به ریموت یا کلید خاموش و روشن می باشند .

امکان سیار بودن این محصول

اکثر صندلی های ماساژور ثابت و امکان جابجائی ندارند اما به دلیل سایز کوچک ، وزن بسیار کم و نوع طراحی آن به راحتی قابل جابجائی می باشد و شما می توانید در محل کار ، مسافرت و هر فضای دلخواه مورد نظر خود از این وسیله استفاده نمائید و می توانید همیشه این روکش صندلی را همراه خود داشته باشید . 

امکان استفاده در فضاها و زمان های مختلف

شما برای استفاده از این محصول هیچ گونه محدودیت مکانی و زمانی نداشته و به راحتی در هر فضا و فرصتی از آن می توانید استفاده نمائید و از مزایای آن بهرمند شوید .

 از فواید دیگر این روکش صندلی ماساژور امکان استفاده از آن در محل های متفاوت است. میتوانید آن را در محل کار و هنگام انجام وظایف روزانه، در منزل، در حال تماشای فوتبال، درحال رانندگی و مسافرت و حتی به صورت درازکش و هنگام خواب از ماساژ بدن این وسیله استفاده و لذت ببرید.

قیمت بسیار مناسب

 با توجه به هزینه های بسیار زیاد برای تردد منظم به سالن های ماساژ و یا خرید صندلی ماساژور شما می توانید با خرید یک روکش صندلی ماساژور به تمام اهداف خود دست یابید . با خرید و در اختیار داشتن این محصول شما می توانید تا حد زیادی از هزینه های مختلف ماساژ  صرفه جوئی نماید و از وقت خود به نحو احسن و بهینه استفاده نمائید . یکی دیگر مزیت های این وسیله آن است که تمام افراد خانواده نیز می توانند به راحتی از مزایای این ماساژور بهرمند شوند و هیچ گونه محدودیت سنی برای استفاده از این وسیله وجود ندارد . 

کمک درمانی بودن ماساژ

روکش صندلی ماساژ می تواند به درمان و ارتقاء سلامتی افراد کمک بسیار زیادی نماید مانند گردش خون بهتر ، خون رسانی به تمام اعضای بدن ، باز یابی و باز توانی اعضای آسیب دیده ، آرامش اعصاب ، افزایش روحیه ، تقویت عضلات ، تقویت مفاصل ، تقویت سیستم ایمنی ، تقویت سیستم تنفسی و.... خیلی مزایای دیگر را به دنبال خواهد داشت .دسته‌بندی