ترتیب نمایش:
کمی صبر کنید...

صندلی ماساژور

صندلی ماساژ

صندلی ماساژ یا همان مبل ماساژ وسیله ای است که با استفاده از تکنولوژی برای ماساژ طراحی شده است . با توجه به اینکه دسترسی به سر ، شانه ها و پشت دشوار است با استفاده از روشي علمي و اصولي مطابق آخرين متدهاي رايج ماساژ طراحی شده است و امکان ماساژ را برای شما فراهم میکند .

تولد یک صندلی ماساژ

تاریخچه ماساژ به اولین سوابق مربوط به وجود انسان بر روی چاپهای ژاپنی و هیروگلیف مصری برمی گردد. به نظر می رسد ژاپنی ها ماساژ را از اوایل دهه 1900 شروع کردند ، زیرا ابتدا ماساژ درمانی در ژاپن و ایالات متحده آمریکا گسترش یافت. در سال 1968 ، دیوید پالمر ، یک ماساژ درمانی در کالیفرنیا را ساخت.

مزیت های صندلی ماساژ

  1. کاهش استرس و اضطراب

صندلی ماساژ استرس را کاهش می دهد

مطالعات نشان داده است که ماساژ علائم استرس را تسکین می دهد ، که توسط مطالعات تحقیقاتی مانند اثرات ماساژ موضعی در افراد سالم و ماساژ درمانی در محل کار برای کاهش استرس تأیید شده است . این آزمایش با اندازه گیری میزان اکسیژن ، فشار خون و کورتیزون بزاقی بعد از 10 تا 15 دقیقه ماساژ دادن انجام شده است .

  1. آرامش و تسکین درد عضلانی

استفاده از صندلی ماساژ باعث تسکین درد و خستگی عضلات می شود و تنش در بدن شما را از بین می برد ، به خصوص با شیاتسو ، بعد از یک روز طولانی و سخت در محل کار ، با یک صندلی ماساژ خوب ، می توانیم آرامش و راحتی شما را تضمین کنیم .

  1. بهبود جریان خون

صندلی ماساژ گردش خون را بهبود می بخشد

دو جز در صندلی ماساژ به بهبود گردش خون کمک می کند. اولین مورد ماساژ مکانیکی است که فرد از صندلی ماساژ می گیرد. دومین مورد تکنیک های ماساژ شامل سیستم های غلتک و گرفتن شیاتسو است که توسط ربات شبيه ساز كه مثل دست ماساژ ميدهد صندلی ماساژ حرکت می کند و نقاط اصلی بدن را می لرزاند و در نتیجه باعث تسریع در جریان خون می شود. از صدمات و بیماری ها و از بین بردن سموم بدن کمک میکند صندلی باعث تحریک اندورفین هایی می شود که به بدن کمک می کنند تا با درد و استرس مقابله کند.

  1. سیستم ایمنی بدن را تقویت کنید

فواید صندلی ماساژ ایمنی..آیا می دانید ماساژ 45 دقیقه ای تعداد لنفوسیتهای بدن را افزایش می دهد؟ لنفوسیت ها بخشی از گلبول های سفید خون هستند که به دفاع از بدن در برابر بیماری ها کمک می کنند و مسئول پاسخ ایمنی در بدن هستند ، هرچه بدن قادر به افزایش تعداد لنفوسیت ها باشد ، توانایی مقاومت در برابر بیماری هایی که هر روز با آن روبرو می شوید ، مانند سرماخوردگی ، تب یا آنفلوانزا بیشتر میشود .

  1. گردش خون لنفاوی را فعال میکند

سیستم لنفاوی در بدن به اندازه جریان خون در بدن مهم است. این همان چیزی است که تعادل و مقاومت بدن را در برابر عفونت حفظ می کند. سیستم لنفاوی مشابه سیستم فاضلاب در بدن است ، زیرا زباله های ثانویه را در بدن جمع می کند . سیستم لنفاوی فقط در هنگام تنفس و انقباض عضله قادر به حرکت در اطراف بدن است و بنابراین ، هنگامی که شما یک سبک زندگی غیرفعال دارید ، مایع لنفاوی تمایل به جمع شدن در بدن دارد و باعث التهاب می شود ، و صندلی ماساژ برای حرکت بهتر غدد لنفاوی ایجاد میکند و بنابراین با التهاب و بیماری مبارزه می کند.

  1. تسکین درد و سردرد

صندلی های ماساژ سابقه اثبات شده ای در تسکین انواع درد از جمله سردرد و بدن درد دارند. مانند درد مزمن گردن / شانه / کمر ، که مطالعات نشان می دهد ماساژ درمانی با کاهش کورتیزول و افزایش سروتونین ، سطح کورتیزون را ترشح می کند و سروتونین را به طور متوسط 28٪ افزایش می دهد ، که یکی از مکانیسم های مبارزه با درد بدن است ، بدن بهتر می تواند با درد مقابله کند ، زیرا صندلی های ماساژ و ماساژور از طریق برنامه های مختلف ماساژ و گرم شدن بدن درد را تسکین می دهند .

  1. کاهش فشار و بهبود ستون فقرات

مهمترین نکته در مورد صندلی های ماساژ کاهش فشار و بهبود عملکرد ستون فقرات است. برخی از صندلی های ماساژ برتر دارای برنامه های ماساژ هستند که برای بهبود ستون فقرات بسیار مفید است.

  1. بهبود وضعیت عمومی

بهبود وضعیت کلی بدن و تعادل یکی دیگر از مزایای مورد علاقه صندلی ماساژ است. با استفاده مداوم ، یک صندلی ماساژ خوب می تواند عدم تعادل در ستون فقرات ، عضلات گردن و شانه را اصلاح کند.

  1. بهبود انعطاف پذیری

افزایش انعطاف پذیری یکی از مزایای استفاده از صندلی های ماساژور است که کمک به کاهش انعطاف پذیری ناشی از نقطه ماشه میشود ، که یک وضعیت دردناک ناشی از خستگی و ورزش شدید است که منجر به درد عضلات می شود.

دسته‌بندی