تجهیزات ورزشی مارشال فیتنس


تجهیزات ورزشی مارشال فیتنس

کمپانی مارشال فیتنس یکی از معتبر ترین و شاخص ترین شرکتهای است که در طراحی و ساخت وسایل ورزشی در دنیا شاخته شده است . کارخانه های این کمپانی آلمانی در کشور چین و .... در حال فعالیت و طراحی ، ساخت وسایل ورزشی و ارسال آن به تمام نقاط دنیا می باشند . این کمپانی با استفاده از نظرات کارشناسان مجرب ورزشی ، ورزشکاران مطرح و جهانی ، پزشکان و سایر صاحب نظران و با استفاده از تکنولوژی روز دنیا بهترین و با کیفیت ترین وسایل ورزشی را تولید و روانه سراسر جهان نموده است . این کمپانی  جهت به روز بودن محصولات و کیفیت وسایل ورزشی کادر شاغل خود را به آموزش های روز دنیا توان می سازد .

درباره مارشال فیتنس

کمپانی مارشال فیتنس یک شرکت آلمانی است  که سابقه طولانی در طراحی و ساخت وسایل ورزشی را در دنیا دارد. این کمپانی با استفاده از تجربیات گذشته و علم و تکنولوژی روز دنیا و بهره گیری از نقطه نظر ات کارشناسان توانسته است بهترین و با کیفیت ترین محصولات ورزشی را به دنیا ارائه نماید . این شرکت در حال حاضر علاوه بر آلمان در کشور چین و .... کارخانجات تولید محصولات ورزشی را راه اندازی و مشغول تولید می باشد . امروزه برند کمپانی مارشال فیتنس  یک برند معتبر بین المللی محسوب  و شناخته شده است . 

تردمیل مارشال فیتنس

کمپانی مارشال فیتنس یکی از مطرح ترین شرکت های روز دنیا که در طراحی و ساخت محصولات  با کیفیت ورزشی محسوب و شناخته شده است . این شرکت جهت انجام ورزشهای هوازی ، بدن سازی ، کمک درمانی نسبت به طراحی و ساخت تردمیل هایی با قابلیت های مختلف  اقدام و به بازار روانه نموده است . در تردمیل های مارشال فیتنس به سرعت ، استحکام و قدرت ، قطعات و جنس بدنه ، تسمه ، حجم ، وزن ، مقدار تحمل وزن و سایر موارد دقت بسیار شده است . در این تردمیل از فناوری روز دنیا استفاده شده است . کمپانی مارشال فیتنس  در جهت رفع دغدغه مصرف کننده گان گارانتی و سایر خدمات را در نظر گرفته است . 

از دیگر مزایای این وسایل ورزشی دارا بودن  دفتر چه راهنما ، گارانتی ، حمل و نصب رایگان می باشد .  شما می توانید ضمن بازدید از سایر محصولات و جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره به سایت فروشگاه بزرگ تجهیزات ورزشی ایران گام مراجعه و از  مقالات ورزشی آن نیز بهره مند گردید . 


کمی صبر کنید...
ترتیب نمایش:

دسته‌بندی