ماساژور آی رست


آی رست (iRest)

ماساژور iRest

آی رست در زبان انگلیسی (iRest) شرکتی چینی که محصولات خود را تحت لیسانس آمریکا تولید می نماید این کمپانی با تولید ماساژور آی رست با کیفیت و قابل قبول برای مشتریان خود توانسته رضایت مصرف کنندگان خود را به دست آورد . از جمله محصولات تولیدی این کمپانی میتوان به صندلی های ماساژور ، ماساژور های پا ، ماساژور های سر ، ماساژور های کتف و شانه و روکش صندلی های ماشین اشاره نمود.

ماساژور آی رست

آیر ست فعال در زمینه تولید انواع ماساژور آی رست با کیفیت مطابق با آخرین تکنولوژی های روز دنیا با بهترین متد و بروز ترین تکنولوژی ها بتواند جلب رضایت 100% کاربران خود را به دست آورد امید براین است که با پیشرفت روزمره مهندسان این کمپانی بتوان برترین خدمات و محصولات را در اختیار مصرف کنندگان قرار دهیم ماساژور های آی رست با برترین فناوری ها برای مصرف شما کاربران ساخته میشوند .

ماساژور سر آی رست 

با توجه به کار و تلاش روزانه شما و قرار گرفتن در محیط های پر سر و صدا و مملو از آلودگی صوتی باعث سر درد و بی حسی در قسمتهای پوست سر و صورت و سایر موارد خواهی شد و همین امر باعث آزرده گی و ناراحتی روحی و جسمی شما می شود . ماساژور سر آی رست با طراحی منحصر و با کمک تکنولوژی و فناوری روز دنیا و استفاده از نظر کارشناسان ورزشی و ورزشکاران و جامعه پزشکی این محصول را ارائه و روانه بازار نموده است . این ماساژور برقی و دستی می باشد و با توجه به حجم آن می تواند همیشه همراه خود   داشته باشید . و با استفاده از آن  به آرامش  دست یابید  . کمپانی آی رست به جهت اهمیت موضوع سعی نموده جهت رفاه حال مصرف کننده گان در کیفیت ، قیمت ، و استفاده از جنس و قطعات نهایت دقت را به عمل آورد . 

ماساژور صورت آی رست

با توجه به اینکه پوست صورت تنها عضو بدن است که درمعرض آلوده گی های هوا قرار می گیرد . و همین امر باعث بروز مشکلاتی برای شما خواهد شد. و به پوست صورت شما آسیب می رسد . و بعد گذشت زمان چین و چروک های در پوست صورت شما خود را نشان می دهد . به همین علت و برای رفع این مشکلات لازم است به طریقی پوست صورت شما  باز یابی شود . کمپانی آی رست با کمک تکنولوژی و فناوری روز دنیا و استفاده از نظر کارشناسان ورزشی و ورزشکاران و جامعه پزشکی اقدام به طراحی و ساخت  ماساژور های صورت نموده و روانه بازار کرده است این ماساژور ها شامل دستی ، برقی را می توان نام برد . کمپانی آی رست به جهت اهمیت موضوع سعی نموده جهت رفاه حال مصرف کننده گان در کیفیت ، قیمت ، و استفاده از جنس و قطعات نهایت دقت را به عمل آورد تا رضایت  و آرامش مصرف کننده را مرتفع نماید  . 

 ماساژور پا آی رست

به علت فعالیت های زیاد روزانه شما در محیط های مختلف باعث کوفتگی ،گرفتگی ، خستگی و درد پا و درقسمتهای مفاصل و رباط ها و عضلات عارض میشود که علت این مشکلات ناشی از ایستادن ، نشستن ، رفت و آمد  زیاد می باشد حال برای رفع این مشکلات لازم است به طریقی سیستم بدن باز یابی شود . کمپانی آی رست با کمک تکنولوژی و فناوری روز دنیا و استفاده از نظر کارشناسان ورزشی و ورزشکاران و جامعه پزشکی اقدام به طراحی و ساخت انواع ماساژور ها نموده و روانه بازار کرده است که  ماساژور پا  محصول ویژه این کمپانی می باشد صندلی ماساژور پا آی رست این توانائی و قابلیت را دارد که مشکل به وجود آمده را به بهترین حالت مرتفع نموده و آرامش و آسایش و طراوت را به شما و خانواده هدیه نماید . کمپانی آی رست به جهت اهمیت موضوع سعی نموده جهت رفاه حال مصرف کننده گان در کیفیت ، قیمت ، استفاده از جنس و قطعات نهایت دقت را به عمل آورد .