با تردمیل چقدر لاغر می شویم

امروزه با توجه مشکلات موجود به دلیل عدم تحرک و نبود  رژیم غذایی مناسب پدیده چاقی روز به روز افزایش یافته و سلامت افراد را با خطر مواجه نموده است . و همین امر باعث افزایش روز افزون  سکته های قلبی و مغزی شده است . با توجه بروز مشکل چاقی افراد برای حل این موضوع به دنبال یافتن راه حل مناسب هستند و هر کسی راه کاری را برای خود در نظر می گیرد . استفاده از دارو ها ، دم نوش ها ، و سایر موارد از رایج ترین شیوه های رایج امروزی می باشد . 

گروهی از افراد بهترین و مناسب ترین روش لاغری و کاهش وزن را انتحاب نمودند . که همان ورزش اصولی و علمی با برنامه منظم و داشتن یک رژیم مناسب غذایی می باشد .

    لاغری با تردمیل با 4 روش شگفت انگیز!!! | چطور با تردمیل لاغر شویم                   در عرض یک ماه با تردمیل خودتو لاغر کن | ساعدنیوز

چنانچه هر فردی جهت لاغری و کاهش وزن خود را مد نظر داشته باشد می تواند با انجام ورزش با تردمیل 30 الی 60 دقیقه و با یک تغدیه مناسب و رژیمی  می توانند 3 الی 5 کیلو در ماه کاهش وزن داشته باشند .

قبل از آنکه به سراغ برنامه کاهش وزن تردمیل بروید لازم است بدانید که ضربان قلب هنگام رسیدن به چربی سوزی نقش بسیار مهمی را ایفا می کند . به همین دلیل است که معمولا تردمیل های مدرن امکان بررسی تعداد کالری سوزانده شده و ضربان قلب هدف را دارند.

ضربان قلب هدف 60-90 درصد ، حداکثر ضربان قلب معمولی است و نقطه چربی سوزی برابر 75-90 درصد ضربان قلب هدف می باشد . هنگام ورزش باید اطمینان حاصل کنید که ضربان قلب در نقطه چربی سوزی قرار دارد . بر اساس فرمول زیر می توانید حداکثر ضربان قلب را به دست آورید:

برای آقایان سن را از عدد 220 و برای بانوان سن را از عدد 226 تفریق کنید

            لاغری با تردمیل با 4 روش شگفت انگیز!!! | چطور با تردمیل لاغر شویم            نحوه استفاده از تردمیل برای لاغری | برنامه ورزشی تردمیل | لاغری سریع با  تردمیل | ورزش بلاگ

تمرینات علمی با تردمیل

تمرینات پیشرفته ، تمریناتی به مدت زمان حداقل 40 دقیقه ، 4-5 بار در هفته و تا 3-4 هفته می باشد.

ضربان قلب هدف در هنگام گرم شدن و سرد کردن :55-65 درصد از ضربان قلب حداکثر.

ضربان قلب هدف در هنگام ورزش : 80-90درصد از حداکثر ضربان قلب.

برنامه ی سوم ورزش برای لاغری با تردمیل:

لاغری و چربی سوزی با تردمیل | فروشگاه اینترنتی رزان کالا

 برنامه گرم کردن : مدت زمان 2 دقیقه ، شیب 2درصد ، سرعت 5.6کیلومتردر ساعت  در 2 دقیقه بعدی را با شیب 2.5 درصدوسرعت7.2کیلومتر در ساعت ادامه دهید

1- مدت زمان 30 ثانیه ، شیب 3.5 درصد و سرعت 10.6کیلومتر در ساعت  

2-طول 30 ثانیه ، شیب 3.5درصد و سرعت11.2کیلومتر در ساعت

3-مدت زمان 30 ثانیه ، شیب 3 درصدو سرعت12.2کیلومتر در ساعت

4-طول 30 ثانیه ، شیب 2.5درصد و سرعت13کیلومتردر ساعت

5-طول 30 ثانیه ، شیب 2.5 درصد و سرعت 14.6کیلومتردر ساعت

6-طول 30 ثانیه ، شیب 2.5 درصد و سرعت 13کیلومتر درساعت

7-مدت زمان 30 ثانیه ، شیب 3 درصدو سرعت 12کیلومتر در ساعت

8-طول 30 ثانیه ، شیب 3.5 درصد و سرعت 11.2کیلومتردر ساعت

سرد کردن بدن : مدت زمان 2 دقیقه ، شیب 2.5 درصد ، سرعت 8.8 کیلومتردر ساعت . 2 دقیقه بعدی را با شیب یک درصد و سرعت 5.6 کیلومتر در ساعت ادامه دهید.

        آموزش چربی سوزی و لاغری با تردمیل؛ ترفندها و نکات | ایمالز

تمرینات معرفی شده در این بخش از تناسب اندام نمناک نمونه هایی از تنظیماتی است که می توانید بر تردمیل خود اعمال کنید تا فرمول کاهش وزن را در حال حرکت دنبال کنید اما توجه داشته باشید که بدن هر شخص متفاوت است.

بنابراین باید طی این تمرینات احساس راحتی داشته باشید و شیب و سرعت را مطابق با ترجیحات و خواسته های بدن خود تغییر دهید . به عنوان مثال ، اگر دوست ندارید سریع بدوید می توانید از شیب های بیشتری استفاده کنید

شما می توانید با استفاده علمی و منظم و مشاوره مربیان و کارشناسان تربیت بدن به راحتی م توانید 3 الی 5 کیلو کاهش وزن داشته و لاغر شوید و علاوه بر لاغری به سلامتی و تقویت بدن خود اقدام می نمادیم.


.