ترتیب نمایش:
کمی صبر کنید...

نیمکت بدن سازی

نیمکت بدن سازی 

 یکی از مهمترین تجهیزات بدنسازی مورد نیاز یک فرد بدن ساز چه در باشگاه و چه در منزل نیمکت بدنسازی می باشد که بر روی آن می توان حرکات بسیار متنوعی را انجام داده که و بر عضلات گوناگون خود تاثیرات متفاوت به جا بگذارد، 

نیمکت های بدنسازی انواع و حالات مختلفی دارد که نیمکت بدنسازی تخت، نیمکت بدنسازی شیب دار نمونه هایی از آن هستند. نیمکت بدنسازی می تواند ثابت یا متحرک باشد؛ نیمکت بدنسازی ثبات آنطور که از نام آن پیداست، حالت ایستا دارد و اما نیمکت بدنسازی متحرک علاوه بر حالت تخت، قابلیت شیب دار شدن را نیز دارا می باشد. براین اساس نیمکت های بدن سازی به طور کلی به چهار دسته تقسیم می شوند .
۱٫ نیمکت های با قابلیت تنظیم چندگانه
۲٫ نیمکت های بدنسازی تخت
۳٫ نیمکت های بدنسازی المپیکی
۴٫ نیمکت های بدنسازی تخصصی
۵٫ نیمکت بدنسازی قابل تنظیم

 با نیمکت بدن سازی چه حرکاتی را میتوان انجام داد؟

خیلی از حرکات متنوع بدنسازی را میتوان با نیمکت بدنسازی انجام داد. از جمله این حرکات عبارتند از:

• حرکت پرس سینه چکشی
• حرکت پارویی تک ‌دست
• حرکت دیپ پشت بازو
• حرکت شکم پرتابی خوابیده
• حرکت پرش از روی نیمکت
• حرکت استپ آپ
• حرکت اسکوات تک‌پا
• حرکت شنا پا روی نیمکت
• و . . .


         خرید اینترنتی نیمکت بدنسازی مدرج ROGUE | خرید انواع نیمکت بدنسازی                          نیمکت مدرج بدنسازی خانگی | نیمکت و میز پرس خانگی و باشگاهی

قیمت نیمکت بدن سازی :

برخورداری از بدن سالم و سرشار از انرژی و بدن سازی و تناسب ایده آل اندام و جلو گیری از ابتلاء به انواع و اقسام بیماری های به دلیل عدم تحرک کافی یکی از اصلی ترین و مهم ترین اهداف تمامی افراد می باشد و چنانچه شما برای ارتقاء و تضمین سلامتی و پیشگیری از ابتلاء به انواع و اقسام بیماری ها هر مقدار که هزینه شود به اندازه یک درصدد هزینه های درمان و مشکلات و تبعات آن نمی باشد شما می توانید به خرید یکی از  نیمکت های بدن سازی با برند  معتبر علاوه بر ارتقاء سلامتی و شادابی خود و خانواده به ارمغان آورید و به بهترین شکل ممکن اوقات فراغت خود و اعضای خانواده خود را بر طرف و مدیریت نمائید و از مزایای بسیار ارزنده این نیمکت های بدن سازی بهره مند شوید . 

  نیمکت های بدن سازی مانند سایر تجهیزات ورزشی دارای تنوع قیمت می باشد که این موضوع بستگی به انتظارات و اهداف شخص و علاقه استفاده کننده دارد در این محصولات تکنولوژی و قطعات و جنس به کار رفته و نوع کاربری آن در ارزش و میزان قیمت آن ارتباط مستقیمی دارد .

     خرید نیمکت بدن‌سازی - ریتون اسپرت | فروش انواع لوازم ورزشی ، بدنسازی خانگی  و باشگاهی                              مشخصات، قیمت و خرید نیمکت بدنسازی مدل KHT | دیجی‌کالا

خرید نیمکت بدن سازی :   

تمامی نیمکت های بدن سازی که از برند های معتبرمی باشند دارای استاندارد صنعتی می باشد و با توجه به سیاست ها و اهداف سازندگان این محصولات در جهت مشتری مداری و رضایت مصرف کننده سعی و اهتمام شده است که محصولات با کیفیت و به روزی را تولید و ارائه نماید . یکی از اهداف وسیاست های سازندگان این محصولات و دستگاهها  برآورده کردن نیاز های مصرف کنندگان می باشد که بر اساس این سیاست اقدام به طراحی و ساخت انواع و اقسام  نیمکت های بدن سازی اقدام نموده است . که با وجود این محصولات  و استفاده از آن در باشگاه و یا در منزل می توانید به اهداف خود دست پیدا کنید . 

با خرید یکی از  نیمکت های بدن سازی می توانید در هزینه و وقت خود بیشتر صرفه جوئی و از مزایای فراوان آن بهره مند شوید . 

شما با خرید یکی از وسایل بدن سازی علاوه بر ارتقاء و تضمین سلامت خود و خانواده نسبت به پیشگیری از ابتلاء به انواع و اقسام بیماری ها جلوگیری نمائید . 

تمامی محصولات و  نیمکت های بدن سازی دارای گارانتی ، خدمات پس از فروش ، حمل و نقل رایگان می باشند .  

    پرس سینه با هالتر        ۱۰ تمرین فوق العاده برای عضلات پشت - بهترین برنامه تمرینی عضلات زیر بغل -  دوپامین

نمایندگی فروش نیمکت بدن سازی :

 با توجه به پیشرفت تکنولوژی و فناوری امروزه فروش آنلاین و اینترنتی بسیار پرطرفدار شده است و به همین دلیل فروشگاه بزرگ تجهیزات ورزشی ایران گام با راه اندازی فروشگاه اینترنتی  امکان خرید نیمکت های بدن سازی  را  برای شما امکان پذیر کرده است .

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و تکمیلی در خصوص انواع و اقسام تجهیزات ورزشی با برند های روز دنیا و اطلاع از قابلیت های هر یک از این محصولات به سایت فروشگاه بزرگ تجهیزات ورزشی ایران گام مراجعه نمائید و با مطالعه مقالات موجود در سایت از  فوائد و مزایای بسیار زیاد ورزش با وسایل ورزشی و از مشاوره کارشناسان این فروشگاه بهرمند شوید .

 

  

دسته‌بندی