ترتیب نمایش:
کمی صبر کنید...

استپر پزشکی ورزشی

استپر پزشکی ورزشی 

امروزه  ورزش توانسته است جایگاه ویژه ای در ارتقاء و تضمین سلامتی و درمان بسیار از بیماری های را به خود اختصاص دهد . ورزش در کنار علم پزشکی می تواند تاثیرات بسیار زیاد و شگرفی در درمان انواع و اقسام بیماریها را نقش پر رنگی داشته باشد . وجود انواع تجهیزات کمک درمانی توانسته است این کمبود را جبران نماید . این وسایل کمک درمانی در حال حاضر در مراکز درمانی و فیزوتراپی در درمان و باز توانی بیماران کمک بسیار زیادی را کرده است  .

استپرها دارای ترکیبی از حرکت متقابل اندام فوقانی/پایینی و دو طرفه بازو همراه با پای مخالف است که امکان حرکت فشار و کشش را فراهم می کند. پشتی صندلی و کمربند ایمنی پشتیبانی از صندوق عقب را بهبود می بخشد. یک بند پا، اندام تحتانی همی پارتیک را روی پدال محکم می کند. 

 استپر و یک وسیله کمک درمانی می باشد که پزشکان با استفاده از قابلیتهای آن می توانند در فرایند درمان بیماران بسیار تاثیر گذار باشند

High muscle forces are generated on an eccentric stepper (Eccentron;... |  Download Scientific Diagram                Recumbent eccentric stepper (Eccentron; BTE Technologies, Inc.,... |  Download Scientific Diagram

برای کمک و بهبود به روند توانبخشی فیزیکی بیماران مبتلا به مشکلات ارتوپدی و عصبی مورد استفاده فراوان قرار میگیرند. همچنین در پزشکی ورزشی، برنامه های آمادگی جسمانی و سلامتی کاربرد بسیار زیادی دارند.

استپر ها می توانند ورزش کامل بدن به صورت حرکات هماهنگ، خطی، طبیعی پا و دست را انجام دهند. اندازه های دستگیره های این محصولات توسط شخص که قابلیت حرکت بیمار در محدوده های خاصی را امکان پذیر می کند. این قابلیت باعث فراهم شدن امنیت و تاثیر کم حرکت برای زانو، مچ پا و لگن در وضعیت نیمه خوابیده می باشد.

دز استپر های با کاربرد درمانی از موتور های قوی واز نوع AC استفاده شده است و از طرفی فناوری های لازم که نیاز پزشکان می باشد مجهز گردیده است در این استپر ها نمایشگر ها به همراه حسگر های بکار گرفته که پارامتر های لازم اعم از مقدار مصرف کالری ، تعداد ضربان قلب ، سرعت ، زمان ، مسافت ، حسگر های ضربان قلب و غیره که به صورت همزمان ارائه می کند. 

جنس بدنه این استپر معمولا از استیل درجه و جنس روکش صندلی و سایر قسمت ها از چرم مصنوعی درجه یک ساخته شده است .

    

    Philips Medical 7.0S Adjustable Recumbent Stepper | Soureortho.net                                  Spirit Fitness MR100 Medical Recumbent Bike | Spirit Fitness Recumbent Gym  Fitness Equipment

قیمت استپر :

برخورداری از این نوع وسیله پزشکی ورزشی و برای ارتقاء و تضمین سلامتی و پیشگیری از ابتلاء به انواع و اقسام بیماری ها  و درمان مشکلات جسمی هر مبلغی که هزینه نمائید ارزشمند است به دلیل اینکه درمان و بهبودی و سلامتی شما برای خود و اعضای خانواده بسیار حیاتی و مهم می باشد  شما می توانید با تشخیص پزشک مرتبط خود نسبت به خرید یا استفاده  از یکی از محصولات کمک درمانی معتبر مانند استپر ها اقدام نمائید استفاده از تجهیزات پزشکی  ورزشی علاوه بر درمان و ارتقاء سلامتی به توان و افزایش قوای جسمانی شما کمک شایانی می کند .

استپرها مانند سایر تجهیزات ورزشی دارای تنوع قیمت می باشد که این موضوع بستگی به انتظارات و اهداف شخص استفاده کننده دارد در این محصولات تکنولوژی و قطعات و جنس به کار رفته و نوع کاربری آن در میزان قیمت آن ارتباط مستقیمی دارد . 

پزشکان فیزیوتراپی ، پاتولوژی و ارتوپدی و مراکز توانبخشی و مراکز نگهداری سالمندان می توانند با خرید استپر مورد نیاز خود کمک بسیار زیادی به درمان افراد تحت نظر خود نمایند . 


Spirit Fitness MS350 Medical Recumbent Stepper with Removeable Seat |  Spirit Fitness Recumbent Gym Fitness Equipment

خرید استپر :

تمامی استپرها دارای استاندارد صنعتی می باشد و با توجه به سیاست ها و اهداف طراحان و سازندگان در جهت مشتری مداری و رضایت مصرف کننده سعی شده است که محصولات با کیفیت و به روزی را تولید نماید . 

یکی از اهداف  استفاده از این استپرها کمک به درمان افراد مورد نیاز به فعالیت های ورزشی در جهت درمان و باز یابی توان از دست رفته می باشد . 

نمایندگی فروش استپر  :

فروش آنلاین این روزها بسیار پرطرفدار شده است و به همین دلیل فروشگاه بزرگ تجهیزات ورزشی ایران گام با راه اندازی فروشگاه اینترنتی  امکان خرید محصولات  را  برای شما امکان پذیر کرده است .

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و تکمیلی در خصوص انواع و اقسام تجهیزات ورزشی با برند های روز دنیا و اطلاع از قابلیت های هر یک از این محصولات به سایت فروشگاه بزرگ تجهیزات ورزشی ایران گام مراجعه نمائید و با مطالعه مقالات موجود در سایت از  فوائد بسیار زیاد ورزش با وسایل ورزشی بهرمند شوید .


  

دسته‌بندی