ترتیب نمایش:
کمی صبر کنید...

استپر

استپر

جهت انجام ورزش های هوازی و بدن سازی دستگاه استپر بهترین وسیله  موجود در بازار می باشد . استپر وسیله است که به راحتی شما را در کاهش وزن و چربی سوزی و تناسب اندام کمک شایانی می کند . در حال حاضر به دلیل دنیای ماشینی و مدرنیته شیوه های انجام کارها تغییر یافته است . ودر انجام کارها تمام بدن درگیر فعالیت نمی شود وبه صورت یک نواخت و تکراری انجام می شود . و همین امر باعث بروز مشکلات عدیده مانند خستگی ، کوفتگی ، گرفتگی عضلات و عصب ها ، درد در مفاصل و افسرده گی  را در پی داشته است . و در حال حاضر به دلیل ترافیک ، آلودگی هوا ، آلودگی محیط ، کمبود امکانات ورزشی عمومی ، کمبود وقت انجام دادن حرکات ورزشی در محیط باز بسیار سخت و برای کودکان و سالمندان بسیار خطرناک می باشد . استپر در دو نوع باشگاهی و خانگی طراحی و ساخت و روانه بازار گردیده است .

استپر خانگی | راهنمای خرید بهترین استپر ورزشی | پیلتن شاپ

خرید استپر :

با خرید استپر و انجام ورزش های هوازی مزایای بسیاری همانند گردش خون بهتر ، تقویت عضلات ، تقویت سیستم تنفسی ، کاهش قند خون ، تقویت مفاصل رباط ها تاندوم ها ،کاهش وزن ، کالری سوزی مناسب ، کاهش درد در قسمت های مختلف ، جلو گیری از افسرده گی را در پی خواهد داشت . 

                                                                                         دستگاه پله باشگاهی اینتنزا Intenza 550CI | قیمت - دلوکس کالا

شما می توانید با این محصول و انجام ورزش های اصولی و علمی از بروز خیلی از بیماری ها جلو گیری نمائید و در وقت و هزینه ها جاری و آینده صرفه جوئی بسیاری را به عمل آورید . با خرید این محصول شما و خانواده می توانید در زمانهای دلخواه  در منزل ورزش نموده و محیط زندگی خود را سرشار از سلامتی و طراوت و شادابی نمائید .

                                                مزایا و فواید استپر باشگاهی با بررسی علمی و بروز

قیمت استپر:

با توجه به نوع و امکانات و تجهیزات به کار رفته قیمت محصولات این وسیله ورزشی متغیر می باشد . طراحان و سازنده گان این محصولات با توجه به مشتری مداری و اهمیت آن سعی شده با استفاده از پیشنهادات و نظرات کارشناسان ، ورزشکاران ، پزشکان و مصرف کننده گان محصولی را به بازار ارائه نمایند که رضابت صددرصدی خریداران  را در پی داشته باشد . استپر های موجود در بازار دارای صفحه نمایش (LED) مجهز می باشند که به صورت همزمان و آنلاین سرعت ، زمان ، مسافت ، ضربان قلب ، مقدار مصرف کالری را به کاربر ارائه مینماید . استفاده از استپر برای افراد سالمند با مشورت پزشک و دستور ورزشی مخصوص بلامانع است . این وسیله در باز یابی توان از دست رفته بسیار مفید و تاثیر گذار است . این استپر ها دارای ایمنی کامل و تمام استاندارد های لازم را دارا می باشد . با خرید این محصول شما و خانواده با خیال آسوده و به راحتی در منزل ورزش می نمائید .  

                                                                                                               استپر ماشین | دستگاه بدن سازی

 

فروشگاه بزرگ تجهیزات ورزشی ایران گام ارائه دهنده تجهیزات ورزش و سلامت با برترین خدمات پس از فروش و گارانتی در ایران.