وسایل ورزشی آذیموس


آذیموس

آذیموس

آذیموس یا با نام آذر دوچرخ در ایران تولید کننده و وارد کننده وسایل ورزشی و سلامت با بیش سی سال سابقه خوش نام در ایران تولیدات خود را برای جلب رضایت کاربران روز به روز با برترین کیفیت تولید و عرضه مینماید . این کمپانی تولید کننده و وارد کننده انواع تردمیل ، دوچرخه ثابت و الپتیکال میباشد از جمله دیگر تولیدات این کمپانی میتوان به تجهیزات بدنسازی و تناسب اندام آن نیز اشاره نمود.

کمپانی آذیموس در بخش های دیگر خود تجهیزات دیگری نیز جهت سلامت و ورزش شما عزیزان تولید مینماید از جمله این تجهیزات میتوان به انواع میز فوتبال دستی و پینگ پنگ نیز اشاره کرد .

هر چند تولیدات این کمپانی به این تجهیزات محدود نمیشود بلکه میتوان گفت این کمپانی در کنار این محصولات تجهیزات سلامتی و ماساژ نیز تولید مینماید. 

تردمیل آذیموس 

شرکت آذیموس مهم ترین و برترین شرکت تولید کننده و وارد کننده تردمیل در ایران است این شرکت با طراحی و ساخت تردمیل ها یک شرکت پیشرو موفق در کشور محسوب می گردد . تردمیل های آذیموس این قابلیت را دارد که  در انجام ورزش های هوازی و بدن سازی و تناسب اندام نیاز های ورزشکاران را برآورده نماید . تردمیل های آذیموس می تواند و در امر کمک درمانی و توان بخشی بسیار تاثیرگذار و می توان از آن استفاده نمود . در ساخت تردمیل های آذیموس سعی شده تمام خواسته ها و نیازهای مصرف کننده را برآورده نماید . به همین دلیل این تردمیل ها از نظر وزن ، حجم ، سرعت ، دقت ، نوع موتور ، نوع جنس  و قطعات ، جنس تسمه ، تحمل وزن ، قیمت ، و امکانات و تجهیزات نهایت دقت و مسئولیت پذیری در آن اعمال شده است . شرکت جهت رفع دغدغه مشتریان گارانتی و سایر موارد  را در نظر گرفته شده است . 

دوچرخه ثابت آذیموس

دوچرخه های  ثابت آزیموس محصولی با تکنولوژی و فناوری روز دنیا طراحی و روانه بازار گردیده است این محصول در دو نوع باشگاهی و خانگی ساخته شده است با استفاده از این محصول می توانید بدون نگرانی از ترافیک و آلوده گی هوا در باشگاه و منزل خود  با آرامش و آسایش ورزش کنید . این دوچرخه برای افراد مسن بسیار خاص و لازم می باشد چرا که ورزش با محصول برای افراد مسن باعث کاهش درد زانو و کمر  و افزایش توان عضلات خواهد شد. این وسیله در چربی سوزی و کاهش وزن بسیار تاثیر گذار خواهد بود . ورزش با دوچرخه های ثابت آزیموس شما را در برابر انواع بیماریها مقاوم می سازد .

الپتیکال آذیموس

از نظر خیلی از افراد هزینه ، زمان ، سلامتی در جایگاه ویژه و بسیار با اهمیت است . و تلاش میکنند با کمترین هزینه و زمان سلامتی خود و خانواده را در طول عمر بیشتر تضمین و بیمه نمایند . و با خرید یک محصول ورزشی میتوان به تمام اهداف خود دست پیدا می کنید . کمپانی آذیموس با طراحی و ساخت الپتیکال باشگاهی و خانگی این مشکل را  برای شما حل نموده است . این محصولات با فناوری روز دنیا و با بهترین امکانات و تجهیزات ساخته و روانه بازار گردیده است . این محصولات از نظر وزن ، حجم ، تحمل وزن ، قدرت موتور ، و تجهیزات و ایمنی و قطعات به کار رفته بی نظیر و حرف اول را میزند . با خرید این محصول شما می توانید علاوه بر سلامتی خود و خانواده از نظر وقت وهزینه و سایر موارد صرفه جوئی بسزائی داشته باشید . با استفاده از این محصولات به تقویت عضلات ، گردش خون بهتر ، کمک به سیستم تنفسی ، اکسیژن رسانی بهتر به خون  و کاهش انواع دردهای عضلانی  خود را بیمه و بهره کافی ببرید .