وسایل ورزشی آذیموس


آذیموس

آذیموس

آذیموس یا با نام آذر دوچرخ در ایران تولید کننده و وارد کننده وسایل ورزشی و سلامت با بیش سی سال سابقه خوش نام در ایران تولیدات خود را برای جلب رضایت کاربران روز به روز با برترین کیفیت تولید و عرضه مینماید . این کمپانی تولید کننده و وارد کننده انواع تردمیل ، دوچرخه ثابت و الپتیکال میباشد از جمله دیگر تولیدات این کمپانی میتوان به تجهیزات بدنسازی و تناسب اندام آن نیز اشاره نمود.

کمپانی آذیموس در بخش های دیگر خود تجهیزات دیگری نیز جهت سلامت و ورزش شما عزیزان تولید مینماید از جمله این تجهیزات میتوان به انواع میز فوتبال دستی و پینگ پنگ نیز اشاره کرد .

هر چند تولیدات این کمپانی به این تجهیزات محدود نمیشود بلکه میتوان گفت این کمپانی در کنار این محصولات تجهیزات سلامتی و ماساژ نیز تولید مینماید.  این کمپانی در حال حاضر در جهت آموزش ارتقاء کیفیت و کارائی محصولات همیشه آموزش های لازم و روز دنیا را به کادر شاغل در این کمپانی ارائه و برگذار می نماید .

دوچرخه ثابت آذیموس

دوچرخه های  ثابت آذیموس محصولی با تکنولوژی و فناوری روز دنیا طراحی و روانه بازار گردیده است این محصول در دو نوع باشگاهی و خانگی ساخته شده است با استفاده از این محصول می توانید بدون نگرانی از ترافیک و آلوده گی هوا در باشگاه و منزل خود  با آرامش و آسایش ورزش کنید . این دوچرخه برای افراد مسن بسیار خاص و لازم می باشد چرا که ورزش با محصول برای افراد مسن باعث کاهش درد زانو و کمر  و افزایش توان عضلات خواهد شد. این وسیله در چربی سوزی و کاهش وزن بسیار تاثیر گذار خواهد بود . ورزش با دوچرخه ثابت آذیموس شما را در برابر انواع بیماریها مقاوم می سازد .

الپتیکال آذیموس

از نظر خیلی از افراد هزینه ، زمان ، سلامتی در جایگاه ویژه و بسیار با اهمیت است . و تلاش میکنند با کمترین هزینه و زمان سلامتی خود و خانواده را در طول عمر بیشتر تضمین و بیمه نمایند . و با خرید یک محصول ورزشی میتوان به تمام اهداف خود دست پیدا می کنید . کمپانی آذیموس با طراحی و ساخت الپتیکال باشگاهی و خانگی این مشکل را  برای شما حل نموده است . این محصولات با فناوری روز دنیا و با بهترین امکانات و تجهیزات ساخته و روانه بازار گردیده است . این محصولات از نظر وزن ، حجم ، تحمل وزن ، قدرت موتور ، و تجهیزات و ایمنی و قطعات به کار رفته بی نظیر و حرف اول را میزند . با خرید این محصول شما می توانید علاوه بر سلامتی خود و خانواده از نظر وقت وهزینه و سایر موارد صرفه جوئی بسزائی داشته باشید . با استفاده از این محصولات به تقویت عضلات ، گردش خون بهتر ، کمک به سیستم تنفسی ، اکسیژن رسانی بهتر به خون  و کاهش انواع دردهای عضلانی  خود را بیمه و بهره کافی ببرید . 

از دیگر مزایای این وسایل ورزشی دارا بودن  دفتر چه راهنما ، گارانتی ، حمل و نصب رایگان می باشد .  شما می توانید ضمن بازدید از سایر محصولات و جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره به سایت فروشگاه بزرگ تجهیزات ورزشی ایران گام مراجعه و از  مقالات ورزشی آن نیز بهره مند گردید .