ترتیب نمایش:
کمی صبر کنید...

تردمیل تایگر اسپرت

تردمیل تایگر اسپرت ( Tiger Sport ) از برند های معروف کشور چین با تکنولوژی بالا و طراحی فوق العاده در کشور چین میباشد . از جمله تولیدات کمپانی تایگر اسپرت میتوان به تردمیل های تایگر اسپرت اشاره نمود .

این برند ساخت کشور چین است و یکی از محبوب ترین ها در بین محصولات چینی است.
محصولات آن شامل موارد زیر است:

تمامی محصولات این برند در ایران گام با طولانی ترین گارانتی معتبر به فروش می رسد و هزینه ارسال و نصب رایگان می باشد.

خرید تردمیل تایگر اسپرت

ایران گام یکی از نمایندگی فروش تردمیل تایگر اسپرت در ایران و تهران میباشد . امروزه با خرید تردمیل تایگر اسپرت با قیمت مناسب میتوانید از یکی از نمایندگی فروش های این برند خرید نمایید و از خدمات این برند استفاده کنید . 

ایران گام ارائه دهنده تردمیل های تایگر اسپرت و ارائه خدمات پس از فروش و خدمات و تعمیرات تردمیل های تایگر اسپرت در ایران 

قیمت تردمیل تایگر اسپرت

قیمت تردمیل تایگر اسپرت با توجه به  خدمات و تکنولوژی به کار رفته در آنها متفاوت میباشد . البته با توجه به نوع ساختار تردمیل ها متفاوت میباشد زیرا محصولات این برند در نوع باشگاهی و خانگی تقسیم میشوند . که از لحاظ ساختاری و نوع بدنه و موتور استفاده شده  در آن ها متفاوت میباشد . برای مثال بدنه تردمیل های باشگاهی از لحاظ ساختاری محکم تر است . 

پس قیمت تردمیل باشگاهی تایگر اسپرت از قیمت تردمیل خانگی تایگر اسپرت بیشتر بوده و از امکانات و مقاومت بیشتری برخوردار است .

تردمیل خانگی تایگر اسپرت | تردمیل باشگاهی تایگر اسپرت

تردمیل خانگی تایگر اسپرت نسبت به باشگاهی آن دارای وزن کمتری است و از مقاومت مصرف مداوم کمتری برخوردار است زیرا نوع موتور آنها ِDc است . ولی در تردمیل باشگاهی تایگر اسپرت از موتور های نوع Ac استفاده شده است که قدرت و مقاومت بسیار بالاتری نسبت به Dc آن دارد و میتواند برای تردمیل های باشگاهی که مداوم از آنها استفاده میشود استفاده شود .


دسته‌بندی