ترتیب نمایش:
کمی صبر کنید...

تردمیل شوآ

 شوآ ( Shua ) یک شرکت چینی است که در سال 1996 تاسیس شد . در تولیدات این شرکت میتوان بهتردمیل شوآ و تجهیزات بدنسازی اشاره نمود . البته این شرکت نه تنها در تولید تردمیل باشگاهی بلکه تردمیل خانگی نیز از قدرت بسیاری برخوردار است و محصولاتی با کیفیت بسیار مناسبی را نیز تولید میکند . این شرکت بیش از 1000 کارمند و یک کارخانه مدرن به مساحت 538000 متر مربع دارد و تردمیل هایی با کیفیت بالا تولید می کند.

خرید تردمیل شوآ | قیمت تردمیل شوآ

در انتخاب تردمیل همیشه کاربران برای خرید تردمیل شوآ (shua) کدام مدل محصول این کمپانی ورزشی را انتخاب کنند در تردید بوده اند . زیرا که قیمت تردمیل های شوآ بسته به نوع امکانات آنها متفاوت است . ایران گام نمایندگی تردمیل شوا با تجربه فراوان و شناخت محصولات بهترین محصولات را میتواند برای مصارف شما معرفی کند . البته این امر حائز اهمیت است که خود کاربر نیز چه محصولی متن نظرش باشد و بخواهد از چه امکاناتی بهره ببرد . با توجه به مشخصات محصولات شوآ میتواند بهترین خرید تردمیل شوآ را  با بهترین قیمت انجام دهد . از جمله موارد مورد اهمیت نوع استفاده از این محصول است . که گاها برای مصارف خانگی و گاها برای مصارف باشگاهی از آن استفاده میشود . قطعا در هنگام خرید باید به این موضوع با دید وسیع تری نگاه کرد زیرا اگر انتخاب صحیحی در این مواقع نداشته باشید . در هنگام استفاده و کاربری از محصول به مشکل خواهید خورد . زیرا نوع ساخت و طراحی محصولات برای هر استفاده ای متفاوت بوده و این که سطح  انتظار شما از خرید تردمیل شوآ چه باشد نیز خود حائز اهمیت است .

قیمت تردمیل شوآ بسته به نوع طراحی و ساختار کلی متفاوت است ، برای مثال تردمیل های شوآ از لحاظ موتوری به دو نوع موتور های DC و AC تقسیم میشوند که با شناخت و مطالعه راهنمای خرید تردمیل به  راحتی میتوانید از کاربرد هر یک از تردمیل ها با خبر شوید و یا با تماس با ایران گام اطلاعات تکمیلی راجب تردمیل های شوآ به دست آورید . معمول ساختار این تردمیل ها از نوع متریال مورد استفاده در آنها نیز متفاوت است زیرا که در استحکام آنها نیز تاثیر مستقیم  دارد و همین امر سبب میشود قیمت تردمیل شوآ در مدل های مختلف متفاوت باشد .

تردمیل خانگی شوآ | تردمیل باشگاهی شوآ

اگر بخواهیم از لحاظ کلی تولیدات کمپانی شوآ را به دو دسته  اصلی تقسیم شده اند . تردمیل خانگی شوآ و تردمیل باشگاهی شوآ که هر کدام دارای مزایای منحصر به فرد خود میباشند . موتور تردمیل های باشگاهی به نسبت باید دارای قدرت بیشتر و تداوم مصرفی داشته باشد چون امکان افزایش مدت استفاده زیاد مداوم داشته باشد برای مثال احتمال اینکه در باشگاه ورزشی از یک تردمیل باشگاهی شوا در طول روز به مدت 8 ساعت استفاده  شود وجود دارد . اما از یک تردمیل خانگی نهایتا در مدت طول روز شاید به مدت 2 تا سه ساعت استفاده شود . نوع ساختار تردمیل خانگی شوآ معمولا شاید به گونه ای باشد که نهایتا وزنی که باید تحمل کند سنگین وزن ترین فرد در آن منزل است ، اما در تردمیل های باشگاهی به گونه ای است که شاید افرادی با وزن های متفاوت از این تردمیل استفاده کنند. ایران گام وارد کننده تردمیل شوا امیدوار است تا بتواند با مشاوره رایگان رضایت مشتریان خود را به  دست آورد.دسته‌بندی