ترتیب نمایش:
کمی صبر کنید...

تردمیل پروتئوس

شرکت پروتئوس ( proteus ) از کمپانی های معتبر بین المللی و دارا برند می باشد . ویک شرکت پیشرو در ساخت وسایل ورزشی و کمک ورزشی  مطرح دنیا محسوب می شود . این شرکت بر حسب نیاز و سلیقه ها اقدام به طراحی و ساخت تردمیل پروتئوس دارای کیفیت و با قابلیت های و امکانات متمایز نموده و روانه بازار مصرف کرده است . تردمیل های پروتئوس  از نظر وزن ، قدرت و نوع موتور ، سرعت ، استقامت ، تحمل وزن ، امکان جابجائی ، جنس و قطعات به کار رفته ، تسمه ، قیمت و سایر ویژه گی های خاص و منحصر به فرد می باشد .  تردمیل های کمپانی  پروتئوس  با توجه به نیارها و سیلقه ها ساخته و که نسبت به سایر تردمیل ها ممتاز تر و در دنیا جایگاه ویژه ای دارد . این کمپانی به جهت استقبال های صورت گرفته محصولات خود را گارانتی و خدمات پس از فروش را در لیست خدمات خود قرار داده است .

قیمت تردمیل پروتئوس | خرید تردمیل پروتئوس

قیمت تردمیل پروتئوس یکی از مهمترین سوالات و فاکتورهایی است که افراد هنگام خرید تردمیل پروتئوس می پرسند و به آن توجه می کنند و همانطور که می دانید قیمت تردمیل جدید پرتئوس قطعا بسیار بالاتر از قیمت آن است. از تردمیل های قدیمی این شرکت. دلیل گرانی تردمیل پرتئوس افزایش تکنولوژی و تجهیزات تجهیزات ورزشی پروتئوس و از طرفی افزایش قیمت دلار است. اما با توجه به کیفیت پروتئوس، یکی از بهترین انتخاب ها برای فعالان ورزشی ، خرید تردمیل پروتئوس است.

وهمانطور که میدانید تولیدات کمپانی پروتئوس در تردمیل به دو بخش تردمیل خانگی و باشگاهی تقسیم میشوند ، که ما این دو دسته را برای شما آنالیز خواهیم کرد و قیمت و خرید آنها را برای شما نیز شرح میدهیم.

تردمیل باشگاهی پروتئوس | قیمت تردمیل باشگاهی پرتئوس

یکی از مهمترین تولیدات این کمپانی تردمیل باشگاهی پروتئوس است که دارای کیفیت مناسب و امکانات بسیار عالی میباشد . از موتور های قوی در تردمیل های باشگاهی برای بالا بردن قدرت این تردمیل ها و مقاومت در برابر تمرینات پیوسته استفاده شده است . دارای صفحه نمایشگر حرفه ای و نمایش دهنده المان های سرعت و کالری سوزی نیز میباشند . مقاومت و متریال تردمیل باشگاهی پروتئوس از بابت تحمل وزن بیشتر نسبت به نمونه خانگی آن بسیار بهتر بوده و معمولا توانایی تحمل وزن تا 180 کیلوگرم را دارا میباشند . نوع تسمه استفاده شده در تردمیل باشگاهی پروتئوس هم از لحاظ سایزی و هم از لحاظ جنسی با نمونه خانگی آن متفاوت و مقاومتر میباشد . و در قیمت تردمیل باشگاهی پروتئوس تاثیر گذار میباشد.

 تردمیل خانگی پروتئوس | قیمت تردمیل خانگی پروتئوس

از جمله مزایای تردمیل خانگی پروتئوس این است که این  امکان را به شما میدهد تا شما در هر تایم مناسبی از طول روز و شب در منزل بابهترین کیفیت ورزش کنید و بهترین نتیجه را کسب کنید . قیمت تردمیل خانگی پرتئوس بسیار مناسب و دارای امکانات بروز است . در انتخاب همیشه قیمت یکی از برترین المان های مشتریان است که بسیار حائز اهمیت است . قیمت تردمیل خانگی پروتئوس با توجه به نکات و نوع ساخت آن متفاوت میباشد . البته ناگفته نماند نوع تکنولوژی به کار رفته در تردمیل خانگی پرتئوس در قیمت آن نیز بسیار در قیمت آن تاثیر گذار بوده و میتواند برای شما هزینه آور باشد . البته این یک امر طبیعی است که هر چه امکانات بیشتر باشد در قیمت تردمیل خانگی پروتئوس نیز تاثیر گذار است .

تردمیل پرتئوس

دسته‌بندی