ترتیب نمایش:
کمی صبر کنید...

تردمیل چند کاره

بهترین قیمت تردمیل چندکاره همراه با خریدتردمیل چند کاره از نمایندگی ایران گام 

همانطور که می دانید تردمیل یکی از کاربردی ترین و پرطرفدارترین امکانات ورزشی چه در باشگاه ها و چه در منزل می باشد.
سازندگان این دستگاه ها همواره برای رقابت و گسترش بازار خود بسیار خلاق هستند و در سال های اخیر امکانات های زیادی به تردمیل ها اضافه کرده اند .
یکی از قدیمی ترین این خلاقیت ها اضافه شدن دستگاه های کاربردی به تردمیل است.

اگر بخواهیم به تعدادی از این امکانات اشاره نماییم شامل :

ویبراتور تردمیل چند کاره :

این ویبراتور با ایجاد تکان های ریز و مناسب کمک به راحت تر سوزاندن کالری و از بین بردن چربی ها در نواحی مختلف مخصوصا شکم میشود . اما این ویبراتور به چه صورت کار میکند ؟

ما دو مدل ویبراتور در تردمیل ها داریم که مناسب ترین آنها ویبراتور هایی با موتور مجزا هستن و موتور تردمیل چند کاره با ویبراتور مجزاس .

دستگاه دراز و نشست :

دستگاه دراز و نشست جهت انجام حرکات شکم و پهلو برای آب کردن و عضله سازی ناحیه پهلو و شکم مورد استفاده قرار میگیرد که اضافه کردن این دستگاه و بالا بردن امکانات این دستگاه از این طریق باعث کار آمدی بیشتر تردمیل های چند کاره میشود

دستگاه مسگری :

دستگاه مسگری وسیله ای برا آب کردن پهلو ها و مناطق بغل بدن شما ، که شما ایستاده بر روی این دستگاه ایستاده و با حرکت های دورانی باعث سوزاندن چربی در نواحی مختلف بدن میشوید .

و دستگاه های دیگری که ما در محصولات بصورت کامل در مورد آنها سخن گفته ایم.

قیمت تردمیل چندکاره 

ایران گام فروشگاه اینترنتی و حضوری خرید و فروش تجهیزات ورزشی با ارائه بهترین قیمت تردمیل چندکاره در نظر دارد تا بهترین خدمات را به مشتریان ارائه دهد . از آن رو که ایران گام نمایندگی فروش انواع تردمیل در ایران بوده توانایی بهترین قیمت تردمیل های چند کاره را در اختیار شما کاربران دهد .دسته‌بندی