ترتیب نمایش:
کمی صبر کنید...

دوچرخه اسپینینگ

بسیاری از ما معتقدیم که بین دوچرخه ثابت و اسپینینگ تفاوتی وجود ندارد و باید بگوییم که این دو با هم متفاوت هستند. دوچرخه های ثابت انواع  و اقسام مختلفی دارند که یکی از آنها دوچرخه گردان یا اسپینینگ است. این دوچرخه را می توان در خانه و در باشگاه های ورزشی و هوم جیم استفاده کرد و بر اساس  شبیه سازی دوچرخه سواری حرفه ای طراحی شده است.
دوچرخه اسپینینگ برای افرادی که به دنبال تناسب اندام و کاهش وزن هستند بسیار مناسب است، زیرا ورزش با این دستگاه به افزایش ضربان قلب و اکسیژن رسانی به عضلات و بافت های بدن و در نتیجه سوزاندن کالری و افزایش سوخت کمک می کند. البته مزایای تمرینات دوچرخه چرخشی به این محدود نمی شود. این دستگاه ورزش هوازی در تقویت و فرم دهی عضلات شکم و پایین تنه نیز بسیار موثر است.

همانطور که در ابتدای این بخش گفته شد ، بسیاری از افراد فکر می کنند که دوچرخه های ثابت و دوچرخه های اسپینینگ هیچ فرقی ندارند در صورتی که تفاوت هایی بین آنها وجود داشته باشد، شبیه هم هستند. در زیر به این تفاوت ها خواهیم پرداخت.
برخلاف تصور رایج، برخی از مربیان معتقدند که دوچرخه‌های اسپینینگ نه تنها در قالب تمرین، بلکه در قالب دوچرخه‌های ثابت تفاوت چندانی با دوچرخه‌های ثابت ندارند.
ظاهر این دوچرخه ها متفاوت است.
دوچرخه های اسپینینگ شبیه کرست هستند و همچنین تنظیماتی دارند که اگر در شرایط مشابه استفاده شوند
از دوچرخه سواری در شیب های تند لذت خواهید برد.
دوچرخه های ثابت و چرخشی در نوع دوچرخه، نوع تمرین و حتی شبیه ساز متفاوت هستند. دوچرخه ثابت وسیله ای است که بدن شما را به چالش می کشد و به آن کمک می کند
می توانید ورزش های هوازی و قلبی عروقی انجام دهید. دوچرخه ثابت روی عضلات قلب و پاها کار می کند.
در کلاس دوچرخه ثابت مربی فردی با تجربه و ماهر است که تمریناتی مانند تپه نوردی، مسیر مستقیم، قله نوردی، تمرینات اینتروال و ... را با هم ترکیب می کند.
موسیقی پر انرژی شما را به ورزش تشویق می کند.

 استفاده  از دوچرخه سرعت می تواند یک ضربه سخت و چالش برانگیز برای بدن شما باشد . ورزش روی دوچرخه ثابت قدرت ریه های شما را افزایش می دهد و می تواند در مدت زمان کوتاهی به بافت های بیشتری برسد و منجر به افزایش فرسودگی و کاهش وزن سریع تر شود.

استفاده از دوچرخه برای همه سنین مناسب است و حتی ورزشکاران حرفه ای نیز از دوچرخه سواری برای آماده سازی  و گرم کردن بدن خود استفاده می کنند و می توانند بدن خود را بسازند. ما به دنبال بهترین راه برای انجام این کار هستیم و به شما در شروع کار کمک می کنیم. فروشگاه بزرگ اینترنتی ایران گام  یکی از معتبرترین فروشگاه های دوچرخه ورزشی است و با کادر و کارشناسان مجرب خود می تواند در خرید دوچرخه ثابت اسپینینگ به شما کمک کنید. 

خرید دوچرخه اسپینینگ

با خرید دوچرخه اسپینینگ می توانید به راحتی در مدت زمان کوتاهی پاهای خوش فرم و شکمی ضعیف بسازید و همچنین عضلات قوی داشته باشید. ماهیچه های ران، ساق پا و حتی عضلات شکم با دوچرخه اسپینینگ شروع به کار خواهند کرد. با خرید دوچرخه اسپینینگ برای منزل یا باشگاه، فرصت جدیدی برای تناسب اندام در کنار زیبایی عضلانی خواهید داشت. هر کسی با هر سطح تناسب اندام می تواند ورزش منظم انجام دهد و با خرید دوچرخه اسپینینگ نتایج را ببیند.

قیمت دوچرخه اسپینینگ 

قیمت دوچرخه اسپینینگ در برندهای مختلف متفاوت است و شما باید با توجه به بودجه و نیاز خود بهترین دوچرخه اسپینینگ را خریداری کنید. هنگام خرید چرخ ثابت دوار علاوه بر توجه به قیمت چرخ ثابت دوار باید به کیفیت چرخ ثابت دوار نیز توجه کرد تا بتوانید مدت زیادی از دوچرخه اسپینینگ استفاده کنید. به خاطر داشته باشید که حرکت صحیح دوچرخه ثابت چرخشی منجر به شکل گیری مناسب عضلات به خصوص عضلات پاها، عضلات شکم می شود.

دسته‌بندی