بایگانی نوشته‌ها


بهترین درجه شیب تردمیل برای چربی سوزی

بهترین درجه شیب تردمیل برای چربی سوزی

شما با استفاده از تردمیل بدون شیب، راه رفتن یا دویدن را آسان‌تر از دویدن و راه رفتن در فضای باز را مهیا می‌کند. برای افزایش میزان سختی تمرین و افزایش مصرف کالری و داشتن اندامی خوش فرم با تردمیل یکی از راه‌ها افزایش میزان شیب تردمیل است. شیب برای برای فرم دهی عضلات داخل ران پا استفاده می شود و امکان کالری سوزی مناسب نیز برای شما بدنبال خواهد داشت . اکثر تردمیل‌ها دارای تنظیمات شیب از0 تا 15 درصد هستند و در بعضی از نمونه های باشگاهی تا درجه 22 وجود دارد شما می توانید با توجه به هدف و سایر شرایط خود یک تردمیل با برند معتبر خریداری و خانه خود را به یک باشگاه کوچک ورزشی تبدیل نماید و با وجود این وسیله ورزشی ارزشمند شما میتوانید علاوه بر کاهش وزن نسبت به ارتقاء سلامتی خود اقدام نمائید .

مزایای ماساژ

مزایای ماساژ

ماساژ چیست؟ماساژ عبارت است از نوازش، ورز دادن، غلتاندن و فشار دادن پوست و عضلات. سبک‌های مختلفی وجود دارد که هرکدام ریشه‌ها و اهداف متفاوتی دارند، اما اصل درمان یکسان است – آرامش و تعادل مجدد بدن و ایجاد احساس خوب. اسم انواع ماساژ نیز نسبت به اهداف آنها تعیین شده است.با بیش از 250 انواع ماساژ درمانی بدن که در سرتاسر جهان موجود است، قابل درک است که می‌تواند کمی سخت باشد . شما با خرید با قیمت مناسب یکی از دستگاههای ماساژ بر حسب نیاز مشکلات خود را بر طرف کنید شما با مراجعه به سایت فروشگاه تجهیزات ورزشی ایران گام می توانید دستگاه ماساژ مورد نظر خود را سفارش و تهیه نمائید و از مزایای بی شمار و ارزنده آن بهرمند شوید

پیشگیری از دیابت با خرید تردمیل

پیشگیری از دیابت با خرید تردمیل

امروزه تردمیل ها در دنیا امروزی توانسته است نقش و جایگاه بسیار بالائی را به خود اختصاص دهد . این وسیله ورزشی بسیار ارزشمند امروزه در باشگاهها ، خانه ها ، مراکز و اماکن ورزشی ، مراکز توانبخشی و فیزیوتراپی ، خانه های سالمندان و در محیط های ورزش های آبی به شکل ویژه و بسیار تاثیر گذاری در ارتقاء و تضمین سلامتی افراد نقش بسیار مهم و تاثیر گذاری ایفاء می کند اما نکته بسیار مهم آن است که برای استفاده از تردمیل باید نکاتی را مانند نحوه استفاده ، نحوه نگهداری ، نحوه سرویس و تعمیر آن را مد نظر داشته باشید تا بتوانید بیشترین و بهترین بهره را از این وسیله ورزشی برای خود رقم بزنید . فروشگاه تجهیزات ورزشی ایران گام می تواند شما را در خرید تردمیل ها با برند های معتبر و متناسب با نیاز و قدرت خرید شما یاری رساند . شما با خرید و استفاده از تردمیل می توانید محیط منزل خود را برای خود و خانواده به یک باشگاه ورزشی کوچک تبدیل و از مزایای بیشماره آن بهرمند شوید . و نسبت به ارتقاء و تضمین سلامتی خود اقدام نمائید این وسیله ورزشی این توانائی را دارد که در پیشگیری و ابتلاء شما به بیماری دیابت شما را کمک نماید .

مقالات ورزشی و سلامت ایران گام
دسته‌بندی
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...