بایگانی نوشته‌ها


تعمیرات تردمیل ( 2 )

تعمیرات تردمیل ( 2 )

امروزه تردمیل ها در دنیا امروزی توانسته است نقش و جایگاه بسیار بالائی را به خود اختصاص دهد . این وسیله ورزشی بسیار ارزشمند امروزه در باشگاهها ، خانه ها ، مراکز و امکان ورزشی ، مراکز توانبخشی و فیزیوتراپی ، خانه های سالمندان و در محیط های ورزش های آبی به شکل ویژه و بسیار تاثیر گذاری در ارتقاء و تضمین سلامتی افراد نفش ایفاء می کند اما نکته بسیار مهم آن است که برای استفاده از این وسیله ورزشی باید نکاتی را مانند نحوه استفاده ، نحوه نگهداری ، نحوه سرویس ، و نحوه تعمیر آن را مد نظر داشته باشید تا بتوانید بیشترین و بهترین استفاده را از این وسیله ورزشی برای خود رقم بزنید . کار شناسان و تکنسین های مجرب فروشگاه تجهیزات ورزشی ایران گام می توانند در اسرع وقت و کمترین زمان ممکن و با قیمت های مناسب و استفاده از قطعات با کیفیت مشکلات دستگاه شما را در محل اقدام به ارائه خدمت نمایند .

تعمیرات تردمیل ( 1 )

تعمیرات تردمیل ( 1 )

 تردمیل ها امروزه در دنیا توانسته است نسبت به سایر تجهیزات ورزشی موجود در بازار از کاربرد بیشتری برخوردار باشد و نقش و جایگاه بسیار بالائی را به خود اختصاص دهد . این وسیله ورزشی بسیار ارزشمند توانسته است در باشگاهها ، خانه ها ، مراکز و امکان ورزشی ، مراکز توانبخشی و فیزیوتراپی ، خانه های سالمندان و در محیط های ورزش های آبی به شکل ویژه و بسیار تاثیر گذاری در ارتقاء و تضمین سلامتی افراد نقش ایفاء کند اما چند نکته بسیار مهم آن است که برای استفاده از این وسیله ورزشی باید اطلاعاتی در باره نحوه استفاده ، نحوه نگهداری ، نحوه سرویس ، و نحوه تعمیر آن را  داشته باشید تا بتوانید بیشترین و بهترین استفاده را از این وسیله ورزشی برای خود به دنبال داشته باشید . کار شناسان و تکنسین های مجرب فروشگاه تجهیزات ورزشی ایران گام می توانند در اسرع وقت و کمترین زمان ممکن و با قیمت های مناسب و استفاده از قطعات با کیفیت مشکلات دستگاه شما را در محل اقدام به ارائه خدمت نمایند .

تردمیل و درمان انواع بیماریها

تردمیل و درمان انواع بیماریها

تردمیل ها دستگاههای ورزشی شبیه سازی شده پیاده روی و دویدن می باشد که برای استفاده در فضاهای بسته طراحی و ساخته و استفاده می شود . وجود انواع تردمیل ها با کاربرد های متفاوت در جامعه توانسته است کمک بسیار زیادی به ارتقاء سلامت و پیشگیری از ابتلا به انواع واقسام بیماریها داشته باشد . تردمیل ها با توجه به امکانات وقابلیت های خود به دسته بندی مختلفی تقسیم شده است که می توان از آنها به راحتی استفاده نمود . شما می توانید با خرید و استفاده از یک تردمیل ارزشمند در منزل و یا در باشگاه به تمامی اهداف خود دست پیدا کرده و در وقت و هزینه های خود صرفه جوئی بسیار زیادی داشته باشید شما می توانید برای هر نوع تردمیل و با هر کاربردی در کمترین زمان ممکن و با قیمت مناسب و از برند های روز دنیا را از فروشگاه تجهیزات ورزشی ایران گام سفارش و تهیه کنید .

تردمیل و درمان کلیه

تردمیل و درمان کلیه

ناراحتی های کلیه و یا سنگ ساز بودن کلیه امروز افراد زیادی را با خود در گیر کرده است علت بروز اینگونه بیماریها از عدم انجام فعالیت های مفید بدنی ، ورزش و عدم رعایت رژیم مناسب غذایی می باشد که در صورت عدم رعایت کافی منجر به از دست دادن کلیه و معضلات و مشکلاتی از قبیل پیوند کلیه و یا دیالیز مواجه خواهید شد . انجام ورزش های هوازی مانند پیاده روی ، دویدن ، دوچرخه سواری .... می تواند تا حد زیادی از بروز مشکلات فوق جلوگیری نماید . اما مشکلات جامعه امروزی مانند ترافیک ، بدی آب و هوا و دیگر موارد انجام این موارد را مشکل و تا حدی غیر ممکن کرده است . با توجه به اینکه تردمیل وسیله ورزشی شبیه سازی شده از روی پیاده روی و دویدن می باشد شما می توانید با خرید یک دستگاه تردمیل مورد دلخواه خود که بتواند نیاز های شما را برآورده سازد تهیه و استفاده نمائید

بدن سازی چیست

بدن سازی چیست

 بدنسازی و تناسب اندام یکی از رشته های ورزشی جذاب در دنیای امروزی می باشد . بسیاری از جوانان ،زنان و مردان تلاش می کنند با تمرینات ورزشی و بدنسازی صاحب اندامی خوش فرم و بدنی ورزیده و زیبا شوند . زیبایی و تناسب اندام محصول تلاش و تمرینات مستمر و حساب شده و درست است . تمریناتی که زیر نظر مربیان حرفه ای انجام شود هم نتیجه بهتری خواهد داشت و هم عوارض ناشی از آن کمتر خواهد بود. برخی تمرینات و اشتباهات در بدنسازی می تواند دستیابی به تناسب اندام و عضلانی شدن را به تاخیر انداخته یا حتی نتیجه معکوس داشته باشد . شما می توانید با خرید یک یا چند وسیله از تجهیزات ورزشی بدن سازی با قیمت مناسب و استفاده از آن در باشگاه و یا در منازل خود از مزایای بیشمار آن بهرمند شوید . و علاوه بر ارتقاء سلامتی و تناسب اندام خود در وقت و هزینه صرفه جوئی نمائند .

انواع تجهیزات ورزشی

انواع تجهیزات ورزشی

امروزه تجهیزات ورزشی جایگاه و کاربردهای بسیار زیادی در بین روزشکاران و دیگر افراد جامعه را دارند. تجهیزات ورزشی ابزارها و دستگاهی هستند که اکثرا در فضاهای سر پوشیده از آنها استفاده می شود و به تمرین و اجرای حرکات ورزشی می پردازند . این تجهیزات ورزشی روز به روز در حال پیشرفت بوده و استانداردهای لازم در تمامی این لوازم تا حد زیادی مد نظر گرفته شده است . این تجهیزات و دستگاه های ورزشی می تواند تمام نیاز های ورزشی شما را برآورده سازد . شما با خرید یکی از تجهیزات و یا دستگاه ورزشی برای باشگاه ، اماکن ورزشی و یا خانه ی خود امکان ورزش در فضای مورد دلخواه خود را فراهم می کنید و از مزایای بی شمار این تجهیزات و دستگاه های ورزشی بهرمند خواهید شد شما می توانید تجهیزات و یا دستگاه ورزشی مورد نظر خود را از فروشگاه تجهیزات ورزشی ایران گام با شرایط و مزایای بسیار عالی خریداری و تهیه نمائید .

مقالات ورزشی و سلامت ایران گام
دسته‌بندی
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...