بایگانی نوشته‌ها


روش استفاده از الپتیکال

روش استفاده از الپتیکال

الپتیکال یکی از دستگاه های بسیار مفید برای ورزش های هوازی می باشد که استفاده از آن موجب تضمین سلامتی و ارتقاء آن می شود .  که لازم است جهت آشنائی شما عزیزان در خصوص روش استفاده از الپتیکال در مقاله ذیل مطالبی را نگارش خواهد شد  در ابتدا با توجه به اینکه الپتیکال های موجود در بازار  از لحاظ کاربردی به دو دسته باشگاهی و خانگی تقسیم می شوند  و نحوه استفاده از هر یک از این الپتیکال های فوق تا حدودی شبیه هم و در بعضی از موارد از جمله نوع  قطعات و جنس تجهیزات به لحاظ وزن دستگاه ، مقدار تحمل وزن ، استحکام و سایر موارد تا حدودی با هم متفاوت هستند . شما می توانید برای خرید الپتیکال مورد نظر خود به سایت فروشگاه تجهیزات ورزشی ایران گام مراجعه و با مشاهده تمامی الپتیکال های موجود با برندهای معتبر و روز دنیا آشنا شوید و خرید ارزنده را داشته باشید .

مزایا و فواید استپر

مزایا و فواید استپر

با جمع آوری و بروز رسانی اطلاعات بسیار مفید و ارزشمند مزایا و فواید استپر ورزشی ما را بر آن داشت مقاله ای در خصوص مزایا و فواید استپر ورزشی با بیان کلی را تهیه و در اختیار خواندگان عزیز قرار داه تا این وسیله ورزشی بسیار ارزنده را برای علاقمندان به ورزشهای هوازی معرفی و آشنا نمائیم  این وسیله ورزشی بسیار مهم و خاص دارای قابلیت ها ، امکانات و ویژگی خاص و منحصر بفرد می باشد که شما به رسیدن به اهدافتان یاری می رساند . شما می توانید با مراجعه به سایت فروشگاه تجهیزات ورزشی ایران گام ضمن بررسی انواع واقسام اسپرها از قابلیت ها ، امکانات و قیمت های بسیار مناسب آنها مطلع  و نسبت به خرید استپر مورد نظر خود اقدام نمائید .

مزایا و فواید الپتیکال

مزایا و فواید الپتیکال

الپتیکال یکی از دستگاه های ورزشی پر طرفدار است که مصرف کنندگان آن اطلاع دقیق و کاملی از مزایا و فواید الپتبکال  را ندارند و همین باعث دغدغه  و نگرانی افرادی که این وسیله ورزشی استفاده می کنند شده است . در این مقاله سعی و تلاش شده است تا تمام فواید و مزایای الپتیکال را برای شما مورد نقد و بررسی و تحلیل قرار داده تا شما شناخت کاملی از این وسیله ورزشی را کسب کرده و با خیال راحت و بدون هیچگونه دغدغه ای استفاده و از مزایا و فواید آن بهرمند شوید از اینکه تا انتهای مقاله ما را همراهی می کنید بسیار سپاس گذاریم به اطلاع می رساند شما می توانید الپتیکال مورد نظر خود بهترین برند روز دنیا را از فروشگاه تجهیزات ورزشی ایران گام خرید و از گارانتی معتبر ، خدمات پس فروش ، جوائز خرید آن بهرمند شوید

مزایا و فواید تردمیل

مزایا و فواید تردمیل

شناخت مزایا و فواید هر ورزش و هر تحرک بدنی کمک به برنامه ریزی بهتر برای ارتقائ و تضمین سلامتی بدن می باشد . شما با مطالعه این مقاله و سایر مقالات موجود در این سایت کمک به افزایش سطح علمی ورزش کردن و برنامه ریزی بهتر و نتایج بهتر خواهد شد در این مقاله با بررسی مزایا و فواید تردمیل به شما کمک میکنیم که بهتر و دقیق تر با مزایا و فواید تردمیل آشنا شوید . آن قدر در مورد مزایای ورزش کردن همیشه و همه جا گفته می شود که دیگر کمتر کسی است که نداند ورزش یکی از ارکان اصلی سالم ماندن است . همانطور که می دانید ورزش کردن فقط به فضای باز محدود نمی شود بلکه می توان در فضای باشگاه یا منزل نیز، توسط ابزاری همچون تردمیل ورزش کرد. شما می توانید با مراجعه به فروشگاه و یا سایت فروشگاه تجهیزات ورزشی ایران گام با مشاهده تمامی تردمیل ها ، تردمیل مورد نظر خود را با گارانتی معتبر و خدمات پس از فروش انتخاب و خریداری نمائید .

راهنمای خرید دوچرخه ثابت

راهنمای خرید دوچرخه ثابت

در این مقاله راهنمای خرید دوچرخه ثابت ما با معرفی انواع و اقسام دوچرخه ثابت و مزایای هر مدل از این دستگاه ورزشی و نحوه استفاده از آن شما را آشنا خواهیم کرد  . شما پس از مطالعه این مقاله  اطلاعات و معلومات لازم و کافی برای خرید هر یک از دوچرخه های ثابت را به دست خواهید آورد و علاوه بر آن از مزایای بسیار زیاد و شگفت انگیز این وسیله ورزشی بسیار مفرح واقف خواهید شد حال با توجه مطالب وفوق چنانچه شما قصد خرید یک دستگاه دوچرخه ثابت برای رسیدن به اهداف مد نظر خود هستید می توانید با  به سایت اینترنتی فروشگاه تجهیزات ورزشی ایران گام مراجعه و نسبت به بازدید انواع و اقسام دوچرخه های ثابت با برند های معتبر روز دنیا آشنا شده و در صورت تمایل در خصوص خرید و یا سوالات خود با کارشناسان این فروشگاه ارتباط بر قرار تا راهنمائی لازم و مفید در اخیتار شما عزیزان قرار دهند .  

مقالات ورزشی و سلامت ایران گام
دسته‌بندی
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...