ورود عضویت | وضعیت کاربر: میهمان 

 
باورهای اشتباه در مورد نوشیدن آب
کم آبی بدن، در ابتدا شما را خسته و بیحال می‌کند و اگر در حال ورزش کردن باشید، عملکردتان افت قابل توجهی خواهد داشت. اما اگر بدون تامین آب بدن، به تمرین و ورزش ادامه دهید، خطر سکته‌ی مغزی یا گرمازدگی خیلی بیشتر می‌شود.
ملانیا ترامپ را هیچ وقت دست کم نگیرید
ملانیا ترامپ در بهاری که گذشت، تولد 47 سالگی خودش را در کاخ سفید جشن گرفت. در کشور آمریکا بگردید و بپرسید چند درصد مردم از این اتفاق رنجیده خاطر شدند و آن جشن اصلا به مذاقشان خوش نیامده است؟
انتقاد تند جوان از فیلم ایرانی که در ونیز درخشید/ آبروی ما را نبرید
نامه جوان نوشت: آنها که شناختی نسبی از جشنواره‌های غربی و رویکردهای‌شان دارند، با تماشای فیلم «بدون تاریخ، بدون امضا» در جشنواره سی و پنجم فجر ناخودآگاه ذهن‌شان به سمت جشنواره ونیز می‌رفت؛ جشنواره‌ای که بیش از سایر جشنواره‌های غربی، حتی بیش از برلین و کن به آثار تلخ سینماگران جهان سوم علاقه نشان می‌دهد.
حقایقی جالب در مورد طلاق که نمی دانید!
تحقیقات نشان داده، افرادی که پدر و مادرانشان در کودکی با هم به مراتب دعوا می کردند و در نهایت طلاق گرفته اند کمتر از آنهایی که والدین شان مدام بگومگو داشتند اما هیچگاه جدا نشدند، در معرض خطر جدایی در زندگی شخصی خود هستند.
23 % از جمعیت کشور از اختلالات روانی رنج می برند
قائم مقام وزیر بهداشت: آمار اختلال روانی در کشور تا حدود 30 درصد نیز گزارش شده است.
اعتبار متفکر شما به پایان رسیده است؛ جهت تمدید…
بسیاری از متفکرانی که تحت تاثیر شرایط عینی از قبیل یک بیماری فراگیر (برای مثال طاعون قرون وسطا) یا جنگ شروع به اندیشه‌ورزی می‌کنند، با از بین رفتن آن شرایط موقعیت قبلی را از دست می‌دهند. همین اتفاق درباره جریانات سیاسی زودگذر نیز می‌افتد.
علاقه انگلیسی ها به چای چگونه آغاز شد؟
انگلیسی ها به قدری علاقه به نوشیدن چای دارند که بخشی جدا نشدنی از فرهنگ آن هاست، و در همه جای دنیا هم فرهنگ آن ها را همین طور تصور می کنند.
۵ راه ساده برای داشتن ذهنیت مثبت
مطمئنا نوع نگرش افراد مهم ترین و اصلی ترین تفاوت میان آنان است. ذهنیت مثبت، ابزار کوچکی است که می تواند شما را به تغییرات بزرگ رهنمون سازد و در راه رسیدن به احساس اعتماد به خود، عزت نفس و شایستگی، نقش موثری داشته باشد.
مخدرهاي معروف اين روزهاي بازار
اعظم زني است از چابهار، سه سال پيش شوهرش را به جرم حمل ٣٠ کيلو شيشه اعدام کرده‌اند.
ما کره شمالی نمی‌شویم چون...
ترامپ ایران را کشوری خطرناک می‌داند که از تروریسم حمایت می‌کند. حالا این کشور که ترامپ آن را حامی تروریسم می‌داند، برنده اسکار، برلین و ونیز شده است.
میوه هایی که شما را جذاب تر می کنند!
هر کس علاقمند به سلامت و زیبایی خوب است. اما یک شرط وجود دارد، اگر می خواهید سالم و زیبا باشید، باید نسبت روزانه میوه و سبزیجات خود را مصرف کنید.
میانمار؛ حقيقت يک نسل‌ كشی
مسلمانان در میانمار در سکوت جوامع بین المللی كشته مي‌شوند. مسلمانانی که با تیر تفاوت دیدگاه و دین جان خود را از دست می دهند. تصاویر دلخراش مسلمانان میانمار که این روزها آواره از خانه و شهر خود در میان مرزهای جغرافیایی معلقند، عمق فاجعه را به خوبی نشان می دهد. مسلمانانی که با کوچ اجباری از ترس سوزانده شدن و مرگ به فجیع‌ترین شکل، حالا سفر بی مقصد خود را آغاز کرده اند.
بدن پس از یک نفس عمیق!
باور بر این است که تنفس عمیق پیام هایی را به مغز ارسال می کند تا ضربان قلب را کند سازد، گوارش را بهبود ببخشد و احساس آرامش و تندرستی را افزایش دهد، از این رو ترشح هورمون های استرس، مانند کورتیزول، را کاهش می دهد.
کدام اعضای شورای نگهبان از احمدی نژاد حمایت کردند؟
الهام و عزیزی حتی در میتینگ تبلیغاتی رئیس جمهور وقت در مصلای تهران حضور پیدا کردند. الهام حتی به جای احمدی نژادی که به مراسم نرسیده بود سخنرانی کرد.
مرکل: ترکیه نباید عضو اتحادیه اروپا شود / شولتز: توئیت های ترامپ، بحران زا هستند
انتخابات پارلمانی آلمان قرار است روز ۲۴ سپتامبر (دوم مهر) برگزار شود.
تاکتیک زیرکانه رهبر جوان کره شمالی/ 3 گزینه آمریکا در برابر کیم جونگ اون
جنگ، سازش و تلاش برای حذف کیم جونگ اون و فروپاشی ساختار نظام کره شمالی سه گزینه پیش روی واشنگتن در برابر کره شمالی است.
کلانتری: مسئله نخست کشور آب است /خطر آب، کشور را تهدید می کند
رئیس سازمان محیط زیست: خطر آب نه کشور که تاریخ هفت هزار ساله آن را تهدید می کند.
شهر عصبانی، قاتل عصبانی
اگر قاتل ترمینال جنوب فقط چند دقیقه فرصت تمرکز در فضایی آرام را داشت قطعا حادثه تعاونی 13 ترمینال جنوب اتفاق نمی‌افتاد.
شش فیلم کنجکاوی برانگیز اکران این روزهای سینمای ایران
با در نظر گرفتن معیارهایی مانند حضور چهره های مطرح و ترکیب عوامل، کسب جوایز در جشنواره ها، توجه به شخص نویسنده و کارگردان و توجه به معیارهای هنری و حتی معیارهای فرامتنی، می توان شش فیلم کنجکاوی برانگیز اکران این روزهای سینمای ایران را مرور کرد.