ورود عضویت | وضعیت کاربر: میهمان 

 
پول؛ این غول جادو و چرک کف دست
گفتگو با احمد نقیب زاده درباره پول و کارکردهایش در دنیای امروز، رواج نوکیسگی بین المللی و خطراتی که پول می تواند برای اقتصاد جوامع درست کند.
اینستاگرام تنها برای اینترنت ثابت رفع فیلتر شد
اینستاگرام روی اینترنت خانگی رفع فیلتر شد.
دیپلمات‌ها چگونه باید لباس بپوشند؟
آداب شخصی در مبحث آداب دیپلماتیک به دو بخش تقسیم می شود: یکی نوع پوشش و پیام هایش و دوم نوع رفتار و پیام هایی که افراد با رفتار و برخوردها و زبان بدن شان صادر می کنند.
مواد غذایی گیاهی که بیش از لبنیات کلسیم دارند
صنعت لبنیات همواره به ما یادآوری کرده است که کلسیم موجود در شیر گاو استخوان ها را قوی‌تر می سازد، این گونه نیست؟ اما شاید آنها تراکم بالای پروتئین حیوانی موجود در شیر گاو را مد نظر قرار نداده اند. عامل مساله ساز همین است.
تنها نهادی که در ایران تغییر نمی‌کند کدام است؟!
بانک، سینما، اطلاع رسانی، غذا، سیاست و غالب مؤلفه های دیگر همه تغییر کرده‌اند اما انگار یک نهاد یا یک ساختار هر اتفاقی که می افتد تغییر نمی‌کند!
روحانی به اردوغان: مردم ایران آزادند اعتراض خود را بیان کنند
روسای جمهوری اسلامی ایران و ترکیه در تماسی تلفنی، درباره راههای توسعه بیش از پیش همکاریهای تهران و آنکارا در حوزه های دوجانبه ، منطقه ای و بین المللی گفت و گو و تبادل نظر کردند.
یک نگاه امیدوار کننده در میان اغتشاشات
اغتشاشات اخیر را با یک متغیر کلیدی تحلیل کنید؛ "صراحت". گوئی این اغتشاشات از روزهای آخر فتنه 88 آغاز شده است. چرا؟
راه هایی طبیعی برای افزایش سطح انرژی بدن
خیلی از افراد با افزایش مشغله‌های زندگی، مدام احساس خستگی و بی‌انرژی بودن می‌کنند. اما اگر خستگی که احساس می‌کنید مربوط به سبک زندگی‌تان باشد، کارهای زیادی برای بالا بردن سطح انرژی خود می‌توانید انجام دهید که در این مطلب به 9 راهکار مفید اشاره می‌کنیم.
بحران کاغذ و یک پیشنهاد کاربردی به رییس جمهور
کاغذ نه تنها گران شده که کمیاب هم هست و همین مطبوعات چاپی را با مشکل جدی رو به رو کرده است. در این گفتار در کنار 4 گزینه یک پیشنهاد کاربردی هم مطرح شده است...
آیا زنان به طور طبیعی از مردان خوش‌اندام‌تر هستند؟
در یک تحقیق کوچک، محققان جذب اکسیژن و استخراج اکسیژن عضلانی را بر 18 زن و مرد که روی تردمیل راه می‌رفتند اندازه‌گیری کردند. جذب اکسیژن یک فاکتور مهم در اندازه گیری تناسب اندام هوازی محسوب می‌شود.
خانه‌های میلیاردی تهران کجاست؟
اگر در گذشته خانه‌های گران در مناطق شمالی تهران می‌شد یافت،امر شرایط و فضای اقتصادی کشور به سمتی رفته که در مناطق دیگر تهران نیز خانه‌های میلیاردی هم وجود دارد.
موفقیتِ ۱۰ برابری، به شیوه «گرنت کاردون»
گرنت کاردون (Grand Cardone) استاد فروش و نویسنده پنج کتاب کسب و کار از جمله «قانون 10 برابر» و «اگر اول نباشی، آخر هستی» است. او برنامه های آموزشی فروش برای کمپانی های بزرگی مثل گوگل و شرکت بیمه افلک تدوین کرده است و برای وبسایت های همچون Fox News، Fox Business، CNBC و MSNBC مقاله می نویسد.
چگونه از دست افراد مسموم در زندگی خلاص شویم؟
یکی از ویژگی‌های افراد سمی این است که آن‌ها همواره منطق را رد می‌کنند و بسیاری از آن‌ها شاید از تاثیر مخرب و منفی که روی افراد اطراف خود می‌گذارند آگاه نباشند.
اگر کبد چرب دارید، این غذاها را بخورید
بدن چربی را در قسمت‌های زیادی ذخیره می‌کند تا از آن به عنوان انرژی و عایق سازی استفاده کند. فقط بخشی از کبد از چربی تشکیل شده است، اما اگر محتوای چربی کبد خیلی زیاد باشد می‌تواند علامتی از بیماری کبد چرب باشد.
راه هایی برای افزایش IQ
بیشتر مردم به اشتباه فکر می‌کنند IQ چیزی است که از هنگام تولد ثابت می‌ماند. در واقع مغز بینهایت انعطاف پذیر است و راههایی وجود دارد که می‌توانید ضریب هوشی‌تان را بالا ببرید.
تیشه ترامپ بر ریشه آمریکا
تصمیمات عجیب و غریب ترامپ نشان می‌دهد او نمی‌داند رییس جمهور چه کشوری است. رییس جمهور آمریکا هنوز تصور می‌کند رییس هتل‌ها، شرکت‌ها و ساختمان‌های خود است. او به مدیریت جهانی به مثابه مدیریت یک شرکت نگاه می‌کند.
مراجع، محترم اما همه نظرات آنان برای حکومت الزام آور نیست
آیت الله مکارم شیرازی درباره سیگار هم صراحتاً حکم به حرام بودن داده اند؛ اما آیا شرکت دخانیات را منحل و خرید و فروش سیگار را ممنوع می کنند یا برای سیگاری ها به عنوان کسانی که در ملأعام مرتکب فعل حرام می شوند، تعزیر شرعی تصویب می کنند؟
گوگل مپ شما را قبل از ایستگاه اتوبوس مورد نظر از خواب بیدار می‌کند
- گوگل مپ به زودی قبل از رسیدن به ایستگاه اتوبوسی که قصد پیاده شده دارید، شما را مطلع می‌سازد.
پاسخ تند مهناز افشار به سحر قریشی با هشتگ زنان علیه زنان/ عکس
مهناز افشار با انتشار متنی در توئیتر، به سخنان سحر قریشی درباره حضور زنان در ورزشگاه‌ها واکنش نشان داد و اعتراض خود را نسبت به حرف‌های اخیر این بازیگر اعلام کرد.