ورود عضویت | وضعیت کاربر: میهمان 

iRest SL-A30-6

 
گالری تصاوير
اضافه به سبد خرید
قيمت :  0 ریال

مبل ماساژ آی رست SL-A30-6 


ماساژ دو بعدی -
حركت کشش مفاصل -
چهار نوع ماساژ اتوماتیک -
ناحیه قابل تنظیم در پشت کمر -
کیسه هوا در قسمت نشیمنگاه -
تغییر زاویه اتوماتیک ناحیه کف پا -
کیسه های هوا در ناحیه ساق پا -
بالشتک قابل تنظیم در پشت سر -
تنظیم ناحیه حرکتی در پشت کمر -
بالا وپایین رفتن ناحیه پا و پشت کمر -
ماساژ چرخشی در ناحیه کمر و پشت -
کیسه های هوایی و ویبره در ناحیه کف پا -

 

تحت لیسانس آمریکا ساخت چین

دارای 2 سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش
حمل و نصب رایگان در ایران


نقد و بررسی صندلی ماساژور iRest SL A30 6 

 

مبل ماساژ  A30-6 با برند IREST تحت لیسانس آمریکا تولید میشود ، این مبل قابلیت ایجاد ماساژ 2 بعدی را دارد و محور عمودی و افقی دارد و 4 ماساژ اتوماتیک را به صورت انتخابی اجرا می کند ، کنترل دکمه ای VFD که بر روی این مبل تعبیه شده برای برنامه ریزی انواع ماساژ به صورت دستی و اتوماتیک می باشد. ناحیه ماساژور قسمت پشت کمر به عرض 20.5cm در محور افق و 73cm در محور عمودی است و غلطک های پشتی قابلیت اجرای انواع ماساژ ،چرخشی ،مالشی و ضربه ای را دارد .این مبل را می توان به صورت دلخواه برنامه ریزی کرد که در کدام قسمت کمر ماساژ اعمال شود  و این نواحی به 3 قسمت بالای کمر ،میانی کمر و پایینی تقسیم بندی شده است  و میتوان انتخاب کرد .


در ناحیه نشیمنگاه از ویبره استفاده شده که با ایجاد لرزش به صورت قطع و وصل ایجاد ماساژ ویژه ای را در این قسمت می کند و همراه با کیسه های هوا در این ناحیه که به وسیله پمپ باد داخل این دستگاه تخلیه و پر می شود ، ماساژ آرامش بخش را مهیا میکند. این مبل با استفاده از جکهای برقی به صورت دلخواه در قسمت پا و کمر قابلیت تغییر زاویه را دارد. ماساژ در قسمت ساق پای این مبل به این صورت اعمال می شود که با استفاده از کیسه های هوای مخصوص در ناحیه ساق پا این قسمت تحت ماساژ فشاری قرار می گیرد و گرفتگی یا خستگی عضلات در این ناحیه با استفاده از کیسه های هوای موجود برطرف می شود. استفاده از خاصیت کشش مفاصل که با استفاده از گرفتگی پا در قسمت ساق و کشیده شدن به سمت پایین باعث کشش مفصل زانو و عضلات روی ران می شود که برای ماساژ بهتر و با کیفیت تر این نوع کشش ها لازم است.


A30-6 در حالت تغییر زاویه به صورت خوابیده زاویه کف پا هم به صورت اتوماتیک تغییر می کند و برای بهتر بودن تماس پا و قسمت کف پا با این ناحیه این حالت اعمال می شود . در ناحیه کف پا رولینگ قرار دارد که ماساژ خاصی را اعمال می کند و به خاطر بهتر شدن این ماساژ کیسه های هوا روی پا فشار وارد می کند تا ماساژ رولینگ کف پا بهتر اعمال شود. یکی از روش ها در علم ماساژ درمانی ،مغناطیس درمانیست یعنی با استفاده از ایجاد میدان مغناطیسی به وسیله آهن ربا باعث گردش خون مناسب تر در نواحی مختلف بدن می شود .


بی شک مبل ماساژ ای رست بی نظیر ترین و بهترین مبل ماساژ موجود در بازار است که از سال ۱۳۸۳ در ایران بازار گسترده ای از مبل های ماساژ را به خود اختصاص داده و این مهم محقق نمی شد مگر در سایه حمایت و خدمات پس از فروش واقعی و بی نظیر شرکت ای رست . این شرکت پس از گذشت سالیان متمادی از بدو ورود اولین مبل های ماساژ وارد شده ، همچنان ساپورت قطعه و روکش های از بین رفته را می نماید . مبل های ماساژ ای رست با کیفیت و تنوع رنگی قابل تحسین برترین مبل های ماساژ را در ایران توزیع می نماید . ایران گام این افتخار را دارد که از سال ۱۳۸۸در فروش مبل های ماساژ ای رست خدمات گسترده ای را عرضه نموده است .
اگر شما هم میخواهید در دور ترین نقطه ایران و یا در بلند ترین برج ها از مبل های ماساژ ای رست استفاده نمایید حتما با ما تماس بگیرید و از خدمات ارسال رایگان و مشاوره رایگان مبل ماساژ ای رست بهره مند شوید 

محصولات هم خانواده

امتياز

فرم ثبت نظر
* نام
* آدرس ايميل
* متن نظر
* متن کنترلی را وارد کنيد

در اين بخش نظری ثبت نشده است.
نظرات کاربران