ورود عضویت | وضعیت کاربر: میهمان 

Gusto GU A10

 
گالری تصاوير
اضافه به سبد خرید
قيمت :  547000000 ریال
Gusto GU A10  صندلی ماساژور 

با الهام از ماشین‌های اسپرت لوکس دارای طراحی لبه‌دار است که سـرشـار از حس جذابیت و مـدرنیته می‌باشد و به عنوان یک مدل سطح بالا، مجهـز به آخرین تکنولوژی است که روی هم رفته تجربه‌ای از آرامش بی‌نهایت می‌دهد.

 S&L ریل عقب صندلی با طراحی
ریل عقب 130 سـانتی‌متر SوL شکل باعـث می شـود که مکانیـسم گوی کمـر، از سـر تا زیر نشـیمنگاه حرکت کند که به مـوجب آن، محدوده وسیع تری شامل ماساژ می‌شود. این ریل طراحی ارگونومیک دارد که ماساژ گردن و کمـر را بسیار قدرتمند می سازد.

کیسه هوا و گرمایش
مجـهز به 114 عـدد کیسـه هوا می باشد که ماساژ کـل بـدن. با کیسه های هـوایی را مقدور می نماید. این نوع ماساژ، همراه با شدت قابل تنظیم و قابلیت خاموش یا روشن کردن هر ناحیه به طور جداگانه است، مجهز به سیستم گرمایشی در پشت کمر، زیر نشیمنگاه و در ناحیه ساق پا می باشد که به کاربران کمک می کند تا بدن را گرم نگه دارند و خستگی شان رفع شود.

مکانیسم هوشمند کمر
تمامی گوی‌های ماسـاژ کمر از جنـس ژل سـیلیکا هـستـند و مـکانیسـم آن مـجهـز به سنـسورهای متـعدد اسـت که می‌تواند ماسـاژ کـمر صـحیح‌تر و آرام‌تری دهد. دارای 6 روش ماسـاژ است: ترکیبـی، ضـربه‌ای، ضربه‌ای محکم، ماسـاژ گوی، مالشـی و شیاتسـو، سـرعـت و عـرض مکانیسـم می‌تـواند در هـر بار استفاده تنظیم شود.

جایگیری صفر
زمانی که بدنه اصلی صندلی به سمت پشت می‌خوابد، صندلی به سمت جلو حرکت می‌کند که به موجب آن فضای موردنیاز برای پشت صندلی را کم می‌کند.

مرکز ثقل صفر
حالت مرکز ثقل صـفر می‌تواند به کاهـش فشـار روی ستون فقرات کمک کند و ماساژی عمیـق‌تر و با شـدت بیشـتر ارائه دهـد؛ بهترین حالت که پشت کمر میخوابد و یا از سطح زمین زاویه 90 درجه میگیرد.

عملکرد پخش موزیک با بلوتوث
بلوتـوث به کاربـران این امـکان را می‌دهـد تا بـا وصل شـدن به صـندلی ماسـاژ روی صـندلی، به مـوسـیقی گـوش دهـند، هـمچـنیـن بـرای به کار انداختن صندلی ماساژ از طریق بلوتوث یک APP وجود دارد

ماساژ رولینگ کف و ساق پا
مجـهز به چـهار ردیـف رولینگ در نـاحـیه کــف و ساق پا، ماساژی عمیق می‌دهد که به گردش خون کمک می‌کند و باعث کاهش استرس می شود.

سنجش بدن
گـوی کمـر و ماسـاژور پا مجهـز به سنـسورهـایی هستند که می‌تواند سایز و قد کاربر را اندازه بگیرد تا مطابق با قد، تنظیم شود و ماساژ دهد.


دو سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش شركت رست سرويس و 2 سال بیمه شرکت آسیا

امتياز

فرم ثبت نظر
* نام
* آدرس ايميل
* متن نظر
* متن کنترلی را وارد کنيد

در اين بخش نظری ثبت نشده است.
نظرات کاربران